Polagra Premiery 2023

W dniach od 13 do 15 stycznia 2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY. Szeroki zakres tematyczny, wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących oraz wymiana doświadczeń, to tylko kilka z atrybutów tegorocznych targów.

Podczas POLAGRA PREMIERY prezentowane będą nowości produktowe, światowe premiery rynkowe oraz innowacyjne sprzęty i urządzenia rolnicze. Wydarzenie dedykowane jest dla szerokiej gamy odbiorców, w tym przede wszystkim dla rolników, właścicieli gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorców. Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki i są platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy wystawcami i zwiedzającymi.

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze stanowisko wystawiennicze. Prezentować będziemy nasz flagowy produkt – halę tunelową – której konstrukcja złożona jest pojedynczych profili o owalnym przekroju. Szkielet konstrukcji jest ocynkowany, a użyta stal wykazuje wysoką granicę sprężystości, co ma przełożenie na wysoką wytrzymałość naszego produktu. Dodatkowo zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu wyposażenia obór, dlatego na naszym stoisku nie zabraknie przegród technologicznych, poideł oraz wentylatorów.

Prezentowany przez naszą Firmę asortyment stanowi odpowiedź na rosnące wymagania w zakresie przechowywania, zadaszania sprzętów i urządzeń rolniczych.

ARBENA | Pawilon 6 | Sektor B | Stoisko 31

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych Targach Polagra Premiery.

Do zobaczenia!

W skrócie:

Lokalizacja wystawy: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Data: 13-15 stycznia 2023

Stoisko ARBENA | Pawilon 6 | Sektor B | Stoisko 31

Baner Polagra Premiery 2023