ARBENA na Polagra Premiery!

Polagra Premiery to Międzynarodowe Targi Rolnicze odbywające się w Poznaniu co dwa lata, w styczniu. W tym roku na tym wyjątkowym wydarzeniu nie zabraknie również Firmy ARBENA, która zaprezentuje Państwu swoją bogatą i kompleksową ofertę.

Lokalizacja wystawy: MTP Poznań Expo, Poznań, ul. Głogowska 14. Zapraszamy do pawilonu 8. na stoisko nr 9.  Będziemy do Państwa dyspozycji od piątku 17 stycznia do niedzieli 19 stycznia, w godzinach otwarcia wystawy, tj. w piątek i sobotę od 9:00 do 17:00, zaś w niedzielę – od 9:00 do 16:00. Pod zadaszeniem z hali tunelowej Shelterall z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i zaprezentujemy nasze produkty. Ze stojaka proszę koniecznie wziąć najnowszy numer naszego magazynu „Jasna strona magazynowania”. W nim prezentujemy między innymi kompleksowe wykonanie przez naszą firmę w pełni wyposażonego obiektu hodowlanego dla opasów.

Darmowe wejściówki!

Dla pierwszych 15 osób, które polubią nasz profil na Facebooku oraz udostępnią na swoim profilu jeden z naszych artykułów, mamy jednorazowe wejściówki na Wystawę Polagra Premiery. Wystarczy więc wykonać następujące kroki:

  1. Polubić nasz profil na facebooku: https://facebook.com/arbenahale/
  2. Udostępnić na swoim profilu jeden z opublikowanych przez nas wpisów
  3. W wiadomości prywatnej podać nam swoje dane adresowe oraz numer telefonu

Spiesz się, ilość zaproszeń ograniczona!