Kury nioski


Do hodowli kur niosek potrzebny jest odpowiedni obiekt. Ekonomicznym rozwiązaniem umożliwiającym chów kur niosek jest hala tunelowa Shelterall, gdyż jednym z zastosowań hal tunelowych jest właśnie kurnik dla niosek.

Wewnątrz hali panują idealne warunki do hodowli kur. Wystarczy zastosować odpowiednią wentylację oraz izolację, by hala łukowa zamieniła się w wygodny i wydajny kurnik. Warto również zdecydować się na zastosowanie wewnątrz hali blach osłonowych, które zabezpieczają poszycie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Sama hala to bardzo solidna konstrukcja, wykonana z profili OV90 ze stali ocynkowanej o wysokiej granicy sprężystości, które są dwa razy bardziej wytrzymałe niż rura φ60 ze zwykłej stali. Pokrycie – plandeka o gramaturze 630g na metr kwadratowy, dostępna w trzech kolorach, ma 10-cioletnią gwarancję.

Dzięki możliwości wyboru hali o dowolnej długości mogą Państwo dostosować rozmiary swojego kurnika do aktualnych potrzeb. Istnieje również możliwość przedłużenia hali lub dokupienia drugiego obiektu, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Opis jednej z realizacji kurnika dla niosek w chowie ekologicznym znajdą Państwo tutaj.

Zainteresował cię kurnik dla niosek w hali tunelowej? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość (wymagana)

Kod pocztowy (wymagane)

Adres email

Treść wiadomości