Przed nami Mazurskie Agro Show 2020!

Sezon targowy w pełni! Chcemy dać możliwość spotkania z nami Klientom z całej Polski, dlatego tym razem zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Mazurskie Agro Show 2020!

Szósta edycja Mazurskiego AGRO SHOW będzie miała miejsce w dniach 8-9 lutego 2020 roku. Impreza odbędzie się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej 55. Jest to największa wystawa rolnicza w północno-wschodniej Polsce, dlatego warto przyjechać na nią i zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z branży.

Jak co roku, przedstawiciele firmy ARBENA pojawią się na Mazurskim AGRO SHOW, aby spotkać się i porozmawiać ze swoimi Klientami w przyjacielskiej atmosferze, a także zainteresować swoją bogatą ofertą nowych Klientów.

Stoisko firmy ARBENA znajdą Państwo pod numerem 115 w hali 3. Tu zaprezentujemy Państwu przede wszystkim nasze rozwiązania w zakresie zadaszania: hale tunelowe Shelterall, które doskonale pełnią zarówno funkcję magazynową, jak i hodowlaną. Z przyjemnością pochylimy się z Państwem nad projektem magazynu bądź obory. Dzięki współpracy z firmą Jourdain (wygrodzenia) oraz Promat (materace dla krów) możemy zaoferować Państwu kompleksową realizację inwestycji.

Będziemy do Państwa dyspozycji w sobotę 8 lutego oraz w niedzielę 9 lutego, w godzinach otwarcia wystawy: od 9:00 do 17:00. Pod zadaszeniem z hali tunelowej Shelterall z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i zaprezentujemy nasze produkty. Ze stojaka proszę koniecznie wziąć zimowe wydanie naszego magazynu „Jasna strona magazynowania”. W nim prezentujemy między innymi kompleksowe wykonanie przez naszą firmę w pełni wyposażonego obiektu hodowlanego dla opasów.

Do targów pozostało już tylko:

W skrócie:

Lokalizacja wystawy: Expo Mazury, ul. Grunwaldzka 55, Ostróda

Data: 8-9 lutego 2020, godz. 9:00-17:00

Stoisko ARBENA: hala 3, stoisko 115