Cielętnik
z marką Jourdain

Bardzo ważnym okresem decydującym o zdrowotności i użytkowości zwierząt w latach późniejszych jest odchów cieląt. Dlatego profesjonalny cielętnik to inwestycja, która się opłaca! Produkty marki Jourdain dostosowane są do warunków polskich gospodarstw, charakteryzuje je bardzo wysoka jakość, trwałość i pomysłowe rozwiązania.

Chcesz zainwestować w profesjonalny cielętnik Jourdain?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Pan Andrzej, hodowca bydła z województwa łódzkiego, zdając sobie sprawę ze znaczenia odchowu cieląt dla dalszej zdrowotności i użytkowości zwierząt, postawił na współpracę z firmą ARBENA przy przygotowaniu cielętnika. Dla cieląt do szóstego tygodnia życia hodowca przeznaczył 21 kojców indywidualnych wykonanych w pełni z metalowych, ocynkowanych elementów, których konstrukcja pozwala w niemal dowolny sposób aranżować dostępną przestrzeń w budynku. Dla cieląt starszych powstały dwa kojce grupowe wyposażone w odpowiednio dobrane do wieku zwierząt drabiny paszowe skośne oraz przegrody siedmiorurowe zapobiegające przechodzeniu cieląt pomiędzy kojcami. Konstrukcja drabin skośnych dla cieląt charakteryzuje się mniejszymi otworami w porównaniu z drabinami przeznaczonymi dla dorosłych osobników oraz, tak jak wszystkie drabiny paszowe marki Jourdain, redukuje marnotrawienie paszy.

  • KlientPan Andrzej
  • InwestycjaCielętnik
  • Produktykojce i drabiny paszowe dla cieląt, przegrody
  • AtutyOtwory odpowiednie do wieku cieląt
Bezpieczeństwo zwierząt

Firma Jourdain znana jest z rozwiązań, które są nie tylko komfortowe dla hodowcy i zwierząt, ale też bezpieczne w użytkowaniu. Niewątpliwą zaletą cielętnika zaprojektowanego z produktów marki Jourdain jest z jednej strony – możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni dostępnej w budynku, zaś z drugiej strony – zapewnienie optymalnego ruchu zwierząt oraz właśnie ich bezpieczeństwo.

Cielętnik dopasowany do Twoich wymagań

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz się dowiedzieć, jaki jest koszt takiego cielętnika? Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Interesują Cię produkty marki Jourdain?
Skontaktuj się z nami!