Ekspresowy magazyn na baloty

Jednym z częstych zastosowań naszych tuneli namiotowych w rolnictwie jest wykorzystanie ich jako magazyn na baloty słomy i siana. Wśród niewątpliwych zalet tego rozwiązania nasi Klienci wymieniają między innymi możliwość posadowienia na każdym typie podłoża, szybki czas realizacji inwestycji, a także ergonomiczny kształt, który umożliwia pełne wykorzystanie kubatury hali.

Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe?Skontaktuj się z nami!
Charakterystyka obiektu

Pan Albert z województwa podlaskiego jest jednym z gospodarzy, którzy latem zeszłego roku zdecydowali się na zakup hali namiotowej w firmie Arbena. Spośród dostępnych kolorów plandeki (zielono-biały, szaro-biały lub beżowy) Klient zdecydował się na ten ostatni. Wybrana długość tunelu umożliwia zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi 480 balotów o średnicy do 1,20 m. Co ważne, wybór długości hali można dostosować do potrzeb Klienta – jedynym warunkiem jest zachowanie wielokrotności przęseł, których rozstaw w tym przypadku wynosi 1,5 m.

  • KlientPan Albert
  • ZastosowanieMagazyn na baloty
  • Model haliszer. 10 m, wys. 5, dł. 24 m
  • Kolor membranybeżowy
  • Opcjeblachy osłonowe
Realizacja inwestycji

Realizacja opisywanej inwestycji przebiegła bardzo sprawnie. W lipcu pan Albert skontaktował się z naszą Firmą i wraz z naszym przedstawicielem handlowym wybrał halę o odpowiednich parametrach. Przed końcem miesiąca tunel został dostarczony na posesję Inwestora, zaś w sierpniu odbył się montaż. Klient podczas rozmowy bardzo chwalił naszą brygadę montażową i z zadowoleniem stwierdził, że będzie polecał naszą Firmę każdemu, kto zainteresuje się jego magazynem na baloty.

Potrzebny Ci magazyn na baloty?

Skontaktuj się z nami!