Garaż dla maszyn - nowy model 15 m!

Hala łukowa Shelterall przeznaczona jako garaż dla maszyn to niewątpliwie doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą w możliwie krótkim czasie przeprowadzić inwestycję i zadaszyć swoje maszyny i urządzenia.

Karoseria i lakier nie przepadają za zbyt intensywnymi opadami deszczu, śniegu i promieniami UV. Dlatego tunel Shelterall to godny następca murowanego garażu dla maszyn. Użyta technologia Shelterall minimalizuje skraplanie się wilgoci oraz zapewnia stałą wentylację. Mnogość zastosowań hal łukowych Shelterall jest naprawdę imponująca. W sezonie wytężonych prac polowych stanowią doskonałą ochronę dla płodów rolnych, bel i snopków siana. Chronią również wielkogabarytowe urządzenia i sprzęty rolnicze pełniąc funkcję pojemnych i ustawnych garaży dla maszyn.

Interesuje Cię ustawny garaż dla maszyn w hali tunelowej?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

W pracach polowych, porządkowych, budowlanych cenna jest każda sekunda, dlatego skrobanie szyb, czy rozgrzewanie silnika jest dla właścicieli pojazdów czasochłonnym utrudnieniem. Będąc użytkownikiem garażu dla maszyn Shelterall czas ten ogranicza się do niezbędnego minimum.

Nasz Klient zakupił halę o 15 metrach szerokości, 30 metrach długości oraz wysokości aż 8,35 metra! To nowy model, który w ofercie firmy Arbena jest od niedawna. 15 metrów to maksymalna szerokość, dla której proponujemy Państwu konstrukcję opartą na pojedynczych profilach owalnych OV130. Tunel ten spełnia wszystkie parametry wytrzymałościowe, a ponadto charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do kubatury obiektu.

W opisywanej inwestycji przęsła rozstawiono co 2 metry, a hala została posadowiona bezpośrednio do gruntu przy użyciu specjalistycznych kotew. Klient wybrał membranę pokryciową w kolorze zielono-białym. W ofercie firmy Arbena znajdziecie Państwo również inne kolory plandek, w tym m.in. szaro-białą oraz beżową. Niezależnie od ich kolorystyki zasady dotyczące odporności na promieniowanie UV i wiatroszczelność pozostają niezmienne.

W materiale redakcyjnym przedstawiamy zaledwie kilka z dostępnych urządzeń Pana Lucjana. Łukowa konstrukcja po raz kolejny zyskała uznanie Inwestora, ponieważ pozwala na swobodne manewrowanie pojazdami wewnątrz hali, zapewniając bezpieczny wjazd i wyjazd maszyn. Właśnie te cechy garażu dla maszyn Shelterall były dla Inwestora pozytywnym zaskoczeniem.

  • KlientPan Lucjan
  • ZastosowanieGaraż dla maszyn
  • Model haliszer. 15 m, wys. 8,35, dł. 30 m
  • Kolor membranyzielono-biały
  • Opcjepółksiężyc z siatki przeciwwiatrowej
Garaz dla maszyn 15 m (2)
Garaz dla maszyn 15 m (1)
Zadbaj o swoje maszyny!

Łukowa konstrukcja garażu ochroni Twój pojazd przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi tj. deszczem, śniegiem, promieniami UV.

Stawiając na garaż dla maszyn w tunelu Shelterall chronimy też pojazdy i urządzenia przed przypadkowymi wgnieceniami i zadrapaniami, które mogłyby spowodować osoby trzecie. Z kolei membrana pokryciowa zapewnia ochronę przed ptasimi odchodami.

Nowy model Shelterall o szerokości 15 m
Garaz dla maszyn 15 m jest bardzo pojemny
W hali zastosowano półksiężyc z siatki przeciwwietrznej
Garaż rolniczy dopasowany do Twoich wymagań

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz się dowiedzieć, jaki jest koszt takiego garażu? Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Szukasz ekonomicznego i szybkiego w realizacji garażu?Skontaktuj się z nami!