Garaż na samochody ciężarowe

Garażowanie dużych samochodów ciężarowych, dostawczych, wywrotek oraz pozostałych maszyn niezbędnych dla branży przemysłowej wymaga specjalnej uwagi. Aby zapewnić stały rozwój przedsiębiorstwa nie wystarczy tylko bezpieczna przestrzeń postojowa. Niewątpliwie warto zadbać o flotę i postawić na profesjonalny garaż na samochody ciężarowe. Idealnym rozwiązaniem są hale namiotowe, które bez wątpienia spełniają swoje zadanie i zastępują tradycyjne garaże.

Z tunelem Shelterall jesteś bezpieczny.
10 lat doświadczeń, biura projektowe, produkcja we Francji, stałe kontrole jakości i certyfikacje.
ARBENA jest właściwym kontrahentem, z którym warto nawiązać współpracę.

Skontaktuj się z nami!
Garaż na samochody ciężarowe (1)
Szczyt przedni z blachy trapezowej
Szczyt tylny z membrany w kolorze szarym
Charakterystyka inwestycji

Przed każdą dużą firmą stoi szereg wyzwań, które między innymi wiążą się z koniecznością posiadania większej przestrzeni, służącej do prawidłowego garażowania maszyn i urządzeń technicznych. Podobnie jest w przypadku powierzchni magazynowej. Tak powierzchnia powinna spełniać szereg ściśle określonych wymogów. Nasz Klient zdecydował się na zakup hali namiotowej Shelterall, którą przeznaczył jako garaż na samochody ciężarowe. Szybki proces stawiania hali, dodatkowa powierzchnia oraz duża kubatura obiektu sprawiły,  że wszystkie założone przez Klienta wymagania zostały w 100% spełnione.

Hala o wymiarach 15 metrów szerokości, 20 metrów długości i wysokości równej aż 10,45 m została posadowiona na podmurówce. Przęsła konstrukcyjne rozstawiono dokładnie co 1,25 metra. Szczyt tylny garażu na samochody ciężarowe został zamknięty membraną pokryciową w kolorze szaro-białym, podczas gdy szczyt przedni wykonano z blachy trapezowej, której kolor identyfikuje się z flotą Klienta. W trakcie montażu nasi specjaliści zaproponowali również wykonanie w ścianie szczytowej okna z poliwęglanu o powierzchni około 4 m2. Okienko dodatkowo doświetliło wnętrze obiektu. Całość inwestycji zamyka odpowiednio dobrana brama segmentowa z wąskim tłoczeniem oraz dopasowane do bramy drzwi serwisowe. Dzięki nim możliwe jest wejście do obiektu bez konieczności otwierania bramy. Co ważne, brama o wymiarach 4 m x 4,8 m umożliwia swobodny wjazd samochodów ciężarowych oraz instalację systemu dostępowego zgodnego z potrzebami Inwestora.

  • KlientPBI Logistyka Budy – Kopalnia dolomitu
  • ZastosowanieGaraż na samochody ciężarowe
  • Model haliszer. 15 m, dł. 20 m, wys. 8,35 m + 2,10 m murek
  • Kolor membranyszaro-biały
  • Szczyt przedniSzczyt z blachy trapezowej z bramą i drzwiami serwisowymi
  • Szczyt tylnySzczyt pełny z membrany pokryciowej
Garaż na samochody ciężarowe (2)
Bok garażu Shelterall
Szczyt z bramą i drzwiami serwisowymi
Garaż na samochody ciężarowe (3)
O inwestorze:
Grupa Kapitałowa PBI

Opisywany garaż na samochody ciężarowe znajduje się w Kopalni dolomitu we wsi Budy w powiecie staszowskim, gdzie od ponad 75 lat wydobywane są przemysłowo złoża wapieni i dolomitów dewońskich. Głębokość wyrobiska od warstwy nadkładowej wynosi aż 100 metrów, zaś praca odbywa się na 8 poziomach eksploatacyjnych. Godnym uwagi jest fakt, że kopalnia dolomitu Budy wchodzi w skład grupy kapitałowej PBI. Zajmuje się ona m.in. wydobyciem i produkcją kruszyw, budową dróg, produkcją betonu oraz kostki brukowej i prefabrykatów.

Garaż Shelterall 1
Garaż na samochody ciężarowe? A może magazyn na drobne sprzęty i urządzenia przemysłowe? Jeżeli poszukujesz ekonomicznej alternatywy dla tradycyjnego garażu...Skontaktuj się z nami!