Garaż na wózki widłowe
w hali tunelowej

Hale tunelowe mogą być wykorzystywane jako przestronne miejsca garażowania dla pojazdów o różnorodnych gabarytach. Takie właśnie rozwiązanie znalazła firma Niko Alex z Warszawy przeznaczając tunel Shelterall jako garaż na wózki widłowe i podnośniki.

Interesuje Cię garaż w hali tunelowej Shelterall?Skontaktuj się z nami!
Garaż na wózki widłowe w hali Shelterall (2)
Szczyt pełny z membrany w kolorze hali (3)
Szczyt z bramą rozsuwaną z szarej blachy (4)
Opis inwestycji

Firma Niko Alex prowadzi sprzedaż wózków widłowych i podnośników marki Hangoch i Balcancar oraz oferuje usługi związane z transportem bliskim. Ponadto, w ofercie firmy znajdują się materiały eksploatacyjne oraz usługi rozładunku i serwisu. Priorytetem firmy Niko Alex jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Ich pełną ofertę można znaleźć tutaj: http://nikoalex.pl/.

Inwestor poszukiwał alternatywnego sposobu na zadaszenie floty wózków widłowych i podnośników. Dla Klienta kluczowymi parametrami były czas realizacji inwestycji, cena oraz posadowienie hali na utwardzonym podłożu, jednak bez trwałego związania jej z gruntem. Aby uzyskać zamierzony efekt, na podłożu z kostki brukowej położono bloki betonowe, zaś do nich przytwierdzono tunel Shelterall. Dzięki temu obiekt faktycznie nie jest trwale związany z gruntem, a równocześnie jest stabilny i wytrzymały na działanie warunków zewnętrznych.

Firma Niko Alex zdecydowała się na zakup hali o wymiarach 10 metrów szerokości, 40 metrów długości, wysokości równej 5,60 metra oraz przęsłami rozstawionymi co 1,25 metra. Klient zdecydował się na zamknięcie tylnego szczytu membraną pokryciową. Wjazd do hali odbywa się przez bramę rozsuwaną na rolkach o wymiarach 4×4 metry. W opisywanej realizacji szczyty i bramy zostały dostosowane do kolorystyki membrany pokryciowej, która jest w kolorze szaro-białym.

Jak już wcześniej zostało wspomniane, Inwestorowi zależało na wykonaniu utwardzonego podłoża. Dlatego przed montażem hali Inwestor zlecił ułożenie kostki brukowej w miejscu planowanej inwestycji. Gładka powierzchnia podłoża zarówno w hali, jak i poza nią będzie bardziej wytrzymała i odporna na zwiększony nacisk wywierany przez poruszające się po niej pojazdy.

Charakterystyka obiektu
  • KlientNiko Alex Sp. z o.o.
  • Zastosowaniegaraż na wózki widłowe i podnośniki
  • Model haliszer. 10 m, wys. 5,6 m z blokami, dł. 40 m
  • Kolor membranySzaro-biały
  • Opcjeszczyt pełny z membrany, szczyt z bramą rozsuwaną
Wnętrze garażu na wózki widłowe (6)
Garaż na wózki widłowe - jasne wnętrze (5)
Atut: swobodne manewrowanie pojazdami

Garaż na wózki widłowe i podnośniki został tak zaprojektowany, by jego wymiary były odpowiednie względem ilości garażowanych w hali pojazdów. W tunelu możliwe jest swobodne manewrowanie, w tym w szczególności: wjazd i wyjazd z hali oraz parkowanie pojazdów. Hala namiotowa Shelterall po raz kolejny sprawdziła się jako wielkogabarytowe miejsce postojowe, umożliwiające praktycznie bezkolizyjne przemieszczanie się pojazdów.

Garaż na wózki widłowe to także magazyn, w którym przechowywane są pojazdy do momentu ich odbioru przez nowego właściciela oraz salon, w którym potencjalni nabywcy mogą sprawdzić i dobrać odpowiedni pojazd w zależności od aktualnych potrzeb.

Bok tunelu namiotowego
Wózki widłowe mogą stać blisko boków hali
Hala tunelowa posadowiona na blokach betonowych - mocowanie fartucha
Garaż dopasowany do Twoich wymagań

Zainteresował Cię garaż na wózki widłowe, a może potrzebujesz miejsca garażowego dla innych pojazdów? Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Interesują Cię hale łukowe Shelterall?
Skontaktuj się z nami!