Garaż większy, niż się wydaje

Pan Andrzej z województwa lubelskiego zwrócił się do Firmy Arbena, gdyż był zainteresowany zakupem magazynu na baloty. Jak się okazuje, póki nie ma balotów, hala namiotowa doskonale spisuje się jako garaż na sprzęty i maszyny rolnicze.
Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Klient wybrał halę tunelową Shelterall o szerokości 10 m, długości 30 m i wysokości w kalenicy 5 m. Murki oraz posadzkę Inwestor przygotował we własnym zakresie. Dzięki posadowieniu tunelu na murkach, obiekt ma aż 6 m wysokości w kalenicy, a przy ścianach bocznych można w niewielkiej odległości ustawić nawet wysokie maszyny.

Dużym atutem sprzedawanych przez Firmę Arbena tuneli namiotowych jest fakt, że membrana pokryciowa naciągnięta na konstrukcję jest dwukolorowa: na zewnątrz zielona, zaś w środku biała. W efekcie wewnątrz obiektu jest  naprawdę jasno. W ofercie posiadamy ponadto membrany szaro-białe oraz beżowe.

Kolejnym plusem oferowanych przez Firmę Arbena obiektów jest możliwość garażowania sprzętów bardzo blisko ścian bocznych. Za te właściwość odpowiada specjalny kształt konstrukcji łukowej. Kształt ten sprzyja również samoczynnemu zsuwaniu się pokrywy śnieżnej zimą.

Opinia Klienta

Jaka jest opinia naszego Klienta? Pan Andrzej był pozytywnie zaskoczony rozmiarem hali – w rzeczywistości jest większa, niż się spodziewał. Warto nadmienić, że garaż ten jest bardzo ustawny: sprzęty można parkować blisko ścian bocznych. Widać to na poniższych zdjęciach:

Teraz Ty!

Warto zdecydować się na tunel namiotowy Shelterall. Może on pełnić różne funkcje – w zależności od potrzeb, które pojawią się w gospodarstwie. Zadzwoń pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą.