Hala namiotowa dla bydła

Klienci naszej firmy bardzo często decydują się na obiekt inwentarski w hali tunelowej. Budynek takiej obory jest nowoczesny, zapewnia optymalne warunki do hodowli zwierząt, a jednocześnie jest ekonomiczny i szybki w budowie.

Zainteresowała Cię hala namiotowa dla bydła? A może poszukujesz garażu dla maszyn rolniczych?Skontaktuj się z nami!
Charakterystyka inwestycji

Hala namiotowa dla bydła to obiekt, który w pełni dostosowywany jest do potrzeb Inwestora. Pozwala na funkcjonalną i komfortową eksploatację zarówno hodowcy, jak i zwierzętom. Przeprowadzenie inwestycji polegającej na posadowieniu hali namiotowej dla bydła jest zdecydowanie szybsze niż w przypadku tradycyjnych obiektów inwentarskich. Zadawalające opinie wśród hodowców i rolników dotyczą również zdecydowanie mniejszych kosztów przedsięwzięcia.

Dwie hale tunelowe Shelterall dla bydła

Nasz Klient w roku 2017 zakupił halę tunelową Shelterall i przeznaczył ją jako magazyn na baloty. Hala o wymiarach 10 metrów szerokości, 30 metrów długości oraz 5 metrów wysokości w kalenicy, została przytwierdzona bezpośrednio do gruntu. W szczycie hali zamontowano dwuskrzydłową bramę o wysokości 4,20 metra. W roku 2021 Inwestor wrócił do firmy Arbena i zamówił drugi tunel, który tym razem przeznaczył na oborę. Hala namiotowa dla bydła została posadowiona na betonowych prefabrykowanych blokach. Tunel posiada atest trudnopalności i jest w pełni izolowany. Wytrzymała powłoka wierzchnia odporna na wpływ agresywnych czynników środowiskowych jest w kolorze szaro-białym. W szczytach wkrótce zamontowane zostaną bramy typu obora. Opisywana hala namiotowa dla bydła posiada następujące wymiary: 15 metrów szerokości, 30 metrów długości oraz wysokość 8,35 metra. Klient zamówił również produkty wyposażenia obór marki Jourdain, m.in. drabiny paszowe zatrzaskowe typu SAFETY, słupki ośmioboczne TRÈFLE, przegrody technologiczne czterorurowe EX4 oraz elementy dodatkowe tj. tuleje, obejmy i okucia. Firma ARBENA w pełni realizuje kompleksowe rozwiązanie, jakim jest obora pod klucz. Już wkrótce pojawią się szczyty hali, oświetlenie oraz monitoring. Z pewnością wrócimy jeszcze do tej realizacji!

Bo liczy się komfort hodowcy i bezpieczeństwo zwierząt
Hale tunelowe można aranżować i dostososowywać do wymagań danego gospodarstwa. Z pewnością posiadamy rozwiązanie właśnie dla Ciebie!Skontaktuj się z nami!