Hale na bale od firmy Arbena

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i chcąc sprostać wyzwaniom magazynowania płodów rolnych, garażowania pojazdów i urządzeń rolniczych firma Arbena oferuje hale na bale Shelterall.

Niemal od 10 lat oferujemy sprawdzone i kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych branż. Bez wątpienia dbałość o detal na każdym etapie inwestycji oraz szybkość realizacji usługi to główne priorytety w działaniu naszej firmy. Wybierając firmę Arbena możecie Państwo mieć pewność, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości i gwarantują użytkowanie przez długie lata. Nasze hale na bale to solidny i ekonomiczny magazyn słomy i siana.

Jeżeli potrzebujesz zrealizować inwestycję w krótkim czasie i potrzebujesz solidnego magazynu na baloty, hali na nawozy lub inne produkty – zgłoś się do nas! Hale na bale, wiata na snopki, magazyn na baloty… Dowiedz się, ile kosztuje hala na bale od firmy Arbena.

W opisywanej realizacji Inwestor zakupił halę łukową Shelterall początkowo z przeznaczeniem na magazyn nawozów i worków typu big-bag. Obecnie tunel namiotowy jest wykorzystywany jako hala na bale. Opisywana hala namiotowa Shelterall jest posadowiona na murze, ma 10 m szerokości, 25 m długości oraz 5 metrów wysokości plus wysokość muru. Klient wykonał mur we własnym zakresie. Co ważne, nasze hale łukowe mogą być posadowione również na gruncie!

Wjazd do hali jest możliwy tylko z jednej strony, druga została zabudowana murem. W niedalekiej przyszłości Inwestor zakłada wykonanie szczytów, które pozwolą zamknąć tunel. Godne uwagi jest mocowanie membrany pokryciowej za pomocą specjalnych listew, tak zwanych klipsów, których zadaniem jest dociśnięcie membrany pokryciowej do muru. Podobnie jak w opisywanym magazynie na baloty, najczęściej nasze hale na bale posiadają pokrycie w kolorze zielono-białym. W ofercie posiadamy jednak inne kolory: beżowy oraz szaro-biały.

Interesuje Cię magazyn na baloty?

Skontaktuj się z nami!
hale na bale zimą
Doskonale wykorzystana przestrzeń w hali na baloty

Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe?

Wyceń swoje hale na bale!
Hala została posadowiona na murkach
Hala na bale zabezpiecza słomę przed śniegiem i deszczem

Chcesz zobaczyć inne hale na bale od firmy Arbena?

Zobacz pojemny magazyn na baloty!