Produkcja mleka koziego cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.

Rośnie też zapotrzebowanie na obiekty służące do hodowli kóz. W odpowiedzi na to rosnące zapotrzebowanie pragniemy przedstawić Państwu jedną z naszych hal tunelowych wykorzystywaną jako koziarnia.
Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Obiekt znajduje się w gospodarstwie produkującym mleko kozie oraz przetwory z tego mleka: jogurty, serki, twaróg. Można je spotkać w znanych sieciach supermarketów, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Hala pełniąca funkcję koziarni ma 12 m szerokości, 6,75 m wysokości i aż 50 m długości. Wewnątrz, wzdłuż boków obiektu, zamocowana została blacha osłonowa, mająca na celu ochronę poszycia hali przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki zastosowaniu izolacji z wełny mineralnej w prezentowanej koziarni panuje odpowiednia temperatura do hodowli kóz. Szczyty tunelu zostały zamknięte z obu stron docieplonymi bramami przesuwnymi, zaś nad bramami zastosowano poliwęglan komorowy z okienkiem. Dzięki temu do hali wpada więcej naturalnego światła.

Jak stwierdza nasz Klient, Pan Maciej z województwa wielkopolskiego, mikroklimat wewnątrz hali tunelowej doskonale spełnia wymagania stawiane obiektom do hodowli kóz.

Opinia Klienta

Naszych czytelników pewnie nie zdziwi fakt, że hala tunelowa przystosowana do hodowli kóz jest tańsza niż tradycyjny budynek przeznaczona na ten cel. Można się jednak zastanawiać, czy rozwiązanie to jest równie dobre? Pan Maciej podczas spotkania podkreślał, że wybrane przez niego rozwiązanie jest szybkie i ekonomiczne, ale przez to wcale nie jest gorsze niż tradycyjne obiekty hodowlane. Dzięki możliwości wykorzystania hali tunelowej jako koziarni, nasz Klient mógł w krótkim czasie zwiększyć produkcję. Zauważył również, że mikroklimat panujący wewnątrz doskonale sprawdza się w hodowli kóz.

Teraz Ty!

Potrzebujesz szybkiej i ekonomicznej obory dla kóz? A może szukasz czegoś innego? W naszych halach hoduje się bydło mleczne i mięsne, kury, gęsi, kaczki… Nasze tunele namiotowe doskonale sprawdzają się też jako magazyn na siano, słomę, zboże, drewno, materiały sypkie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą.