Lekka hala tunelowa
na nawozy

Inwestycje w nowoczesne lekkie hale tunelowe w rolnictwie to bez wątpienia temat “na czasie”. Gospodarstwa w naszym kraju coraz bardziej specjalizują się i powiększają. W związku z tym wzrasta również ilość powierzchni, która powinna być zadaszona. Łukowe hale Shelterall pokryte membraną pokryciową chronią płody rolne, maszyny oraz zwierzęta. Od kilku lat rośnie zainteresowanie lekkimi halami tunelowymi Shelterall, głównie z racji konkurencyjnej ceny  oraz szybkości realizacji inwestycji.

Zainteresowały Cię nasze lekkie hale tunelowe?Skontaktuj się z nami!
Magazyn nawozów w hali tunelowej
Tunel posadowiony jest na murku 2,2 m

Nawozy zawsze pod ręką!

Pan Andrzej z województwa mazowieckiego zakupił tunel Shelterall z przeznaczeniem głównie jako magazyn na nawozy oraz inne materiały rolnicze. Hala tunelowa Inwestora jest posadowiona na podmurówce, a wysokość muru wynosi dokładnie 2,2 m. Tunel pozwolił na zmagazynowanie znacznej ilości workowanych nawozów, które bez wątpienia można swobodnie umieścić przy samej krawędzi burt i zyskać dużą przestrzeń roboczą.

Magazynowa hala łukowa na nawozy o wymiarach 10 m szerokości i długości 24 została posiada stalowe, solidne przęsła rozmieszczone co 1 m. Na szkieletową konstrukcję hali naciągnięto membranę pokryciową w kolorze szaro-białym. Biel membrany doświetla wnętrze, zaś łukowa konstrukcja jest świetnym rozwiązaniem w przypadku magazynowania znacznych ilości produktów rolniczych.

W opisywanej realizacji jako innowacyjne rozwiązanie zastosowano wycięcie  w murku, będące jednocześnie bocznym wejściem do lekkiej hali Shelterall pełniącej funkcję magazynu na nawozy. Tego typu rozwiązanie pozwala Inwestorowi na szybki ogląd środka hali oraz pobranie niezbędnej ilości nawozów ręcznie.

Tunel Shelterall na nawozy zimą
Tunel namiotowy na murku
Dla Pana Andrzeja godne uwagi były szybkość realizacji inwestycji oraz jakość pracy brygady montażowej.
Lekka hala na nawozy (6)
Lekka hala na nawozy (7)
Lekka hala na nawozy (8)
Poszukujesz alternatywnej metody na magazynowanie nawozów?Skontaktuj się z nami!