Łukowy magazyn budowlany

Osłonięcie materiałów budowalnych niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku jest bardzo ważne. Poza ekonomicznym aspektem przedsięwzięcia, istotne są również właściwości materiałów, które ulegają pogorszeniu w przypadku braku zadaszenia. Dlatego warto zainwestować w solidny magazyn budowlany od Firmy Arbena tak, jak zrobił to Pan Paweł.

Spodobał Ci się nasz magazyn budowlany?

Skontaktuj się z nami!
Magazyn budowlany
– opis inwestycji

Pan Paweł, właściciel Centrum Budowalnego z województwa warmińsko-mazurskiego, zakupił halę tunelową Shelterall i przeznaczył ją na magazyn budowlany. Hala o wymiarach 15 metrów szerokości, 8,35 m wysokości i 28 m długości została posadowiona na kostce brukowej za pomocą specjalistycznych kotew chwytakowych. Przęsła w hali rozstawiono co 2 m.

Hala łukowa do 15 metrów szerokości (a z taką mamy tutaj do czynienia) oparta jest na konstrukcji złożonej z pojedynczych owalnych profili OV130. Z kolei konstrukcje tuneli Shelterall o szerokości powyżej 15 metrów szerokości oparte są na kratownicy. Na stabilny, stalowy profil tunelowej konstrukcji naciągnięto membranę pokryciową w kolorze szaro-białym.

Magazyn budowlany Pana Pawła pomieścił dużą ilość styropianu składowanego w postaci płyt (szary i biały), wełnę mineralną oraz stalowe elementy budowlane (m.in. pręty, druty, kształtowniki). Ponadto w opisywanym obiekcie znalazły również swoje miejsce pojazdy służące na co dzień firmie do prac transportowych. Reasumując, opisywany obiekt doskonale spełnia funkcję magazynową oraz dodatkowo – garażową.

  • InwestorCentrum Budowlane Krupiński
  • ZastosowanieMagazyn budowlany
  • Szerokość hali15 m
  • Wysokość hali8,35 m
  • Długość hali28 m
  • Kolor membranyszaro-biały
Magazyn styropianu
Magazyn na wełnę mineralną
Warto jest zadaszać materiały budowlane, dzięki temu nie tracą swoich właściwości!
Postaw na rozwiązania oferowane przez firmę ARBENA

Interesuje Cię magazyn na styropian lub inny magazyn budowlany?

Skontaktuj się z nami!