Magazyn na sól drogową,
czyli jak uniknąć strat!

Kiedy zbliża się zima i spada temperatura drogi, chodniki i ścieżki stają się bez wątpienia śliskie i niebezpieczne. Z pomocą przychodzą produkty odladzające czyli popularna zimą sól drogowa oraz solanka. W ostatnim czasie pogoda jest bardzo nieprzewidywalna, dlatego przed zimowym sezonem warto zmagazynować odpowiednie ilości soli tak, aby nie dać się zaskoczyć zimowej aurze i rozpocząć aplikowanie soli przed wystąpieniem oblodzenia. Magazyn na sól w hali Shelterall może być przenoszony w dowolne miejsce: tam, gdzie częstotliwość wybierania soli i jej wykorzystanie na danym obszarze będzie największe.

Zainteresował Cię nasz magazyn na sól drogową?Skontaktuj się z nami!
Charakterystyka inwestycji

W prezentowanym materiale zdjęciowym przedstawiamy Państwu magazyn na sól drogową w łukowej hali Shelterall. Tunel o wymiarach 10 metrów szerokości, 20 metrów długości i wysokości równej 6,8 metra został posadowiony na stabilnych betonowych blokach. Montaż hali na blokach pozwolił na optymalizację powierzchni roboczej oraz zmagazynowanie znacznej ilości soli drogowej.

Zadaszając tego typu produkt mamy pewność, że sól drogowa nie straci swojej jakości, będzie sucha oraz nie utraci swoich właściwości przeciwoblodzeniowych, co jest kluczowe. W przypadku braku zadaszenia, sól drogowa jest zdecydowanie niższej jakości, a wysoka zawartość wody i zanieczyszczeń będzie prowadziła do zbrylenia, co zmniejsza skuteczność w walce z oblodzeniem.

  • ZastosowanieMagazyn na sól drogową
  • Model hali10 m
  • Długość tunelu:20 m
  • Wysokość obiektu:6,8 m
  • Kolor membranyzielono-biały
Magazyn na sól w tunelu Shelterall (3)
Magazyn na sól w tunelu Shelterall (2)
Inwestor już po pierwszej zimie stwierdził, że inwestycja przyniosła oczekiwaną korzyść i w porównaniu z ubiegłym rokiem straty soli praktycznie nie wystąpiły, dlatego warto było zainwestować w magazyn na sól w hali Shelterall
Magazyn na sól w tunelu Shelterall (4)

Potrzebny Ci magazyn na sól lub inne kruszywa?

Skontaktuj się z nami!