Magazyn na ziemniaki marki Shelterall

Magazynowe rozwiązania dla branży rolniczej w halach łukowych Shelterall to niewątpliwie mnogość zastosowań. Nie inaczej jest w przypadku hali tunelowej Pana Marcina, który zakupił tunel Shelterall i przeznaczył go jako magazyn na ziemniaki. Przechowalnia ziemniaków w lekkiej hali namiotowej to bezwątpienia bardzo dobra inwestycja, którą Klient docenił zwłaszcza w sezonie zimowym.

Poszukujesz alternatywnej metody magazynowania warzyw?Skontaktuj się z naszą firmą!
Opis inwestycji

Halę o wymiarach: 10 metrów szerokości, 21 metrów długości i 5 metrów wysokości posadowiono na betonie. Magazyn na ziemniaki jest w pełni izolowany, co pozwala na uzyskanie optymalnego mikroklimatu, który jest niezbędny do długotrawałego przechowywania, a tak właśnie jest w przypadku ziemniaków, które magazynowane są  od 7 do 9 miesięcy. Godnym uwagi jest fakt, iż przydatność ziemniaków zależy od warunków składowania. W opisywanej realizacji oba szczyty wykonano z płyt warstwowych. Prezentowany na zdjęciach szczyt z bramą rozsuwaną został docieplony wełną i na zlecenie Klienta wykonała go firma Arbena. Drugi szczyt Inwestor wykonał we własnym zakresie.

Magazyn na ziemniaki w hali Shelterall to krótki czas realizacji inwestycji, możliwość rozbudowy oraz zmiany miejsca posadowienia w dowolnym momencie użytkowania, co jest niemożliwe w przypadku przechowalni i magazynów budowanych tradycyjną techniką.

  • KlientPan Marcin
  • ZastosowanieMagazyn na ziemniaki
  • Model haliszer. 10 m, wys. 5, dł. 21 m
  • Kolor membranyzielono-biały
  • Opcjewełna mineralna, szczyt z płyty warstwowej
Magazyn na ziemniaki (7)
Przy temperaturze -15 °C i 90% obłożeniu magazynu na ziemniaki Shelterall temperatura wewnątrz wynosiła 3 °C, co utwierdziło Klienta w przekonaniu, że izolacja ma sens!
Magazyn na ziemniaki (4): brama umożliwia swobodny wjazd ciągnika
Magazyn na ziemniaki (3)
Magazyn na ziemniaki w lekkiej hali tunelowej - szczyt z płyty warstwowej
Magazyn na ziemniaki (6)
Magazyn dopasowany do Twoich wymagań

Rośliny bulwiaste potrzebują dużej przestrzeni i odpowiedniego mikroklimatu składowania, dlatego magazyn na ziemniaki Shelterall to strzał w dziesiątkę! Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Szukasz ekonomicznego i szybkiego w realizacji magazynu?Skontaktuj się z nami!