ekonomiczny magazyn paliwa alternatywnego

Grupa Recykl  prowadzi działalność w zakresie gospodarowania odpadami. Zajmuje się odbiorem zużytych opon, produkuje granulat gumowy wykorzystywany w wielu dziedzinach gospodarki, a także oferuje usługi recyklingu i odzysku zużytych opon.

Hale tunelowe posłużą jako ekonomiczne magazyny paliwa alternatywnego. Grupa Recykl dzięki naszym ekonomicznym zadaszeniom jest w stanie dostarczać wysokiej jakości wyrób gotowy o stałych i oczekiwanych przez odbiorców parametrach.

Myślisz o zainwestowaniu w ekonomiczny magazyn na surowce?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Inwestycja budowy magazynu została przeprowadzona kompleksowo od etapu koncepcji, poprzez dokumentację projektową, uzyskanie pozwolenia na budowę, budowę ścian oporowych z bloków betonowych w kategorii pożarowej REI360, aż po dostawę i montaż zadaszeń. Warto zaznaczyć, że zastosowana membrana pokryciowa została wykonana w klasie Broof(t1).

 • inwestorgrupa recykl
 • Całkowita wysokość hal11,55m (wysokość muru – 3,2m, wysokość hali – 8,35m)
 • Wymiary2 hale 15x40m
 • zastosowaniemagazynowanie paliwa alternatywnego produkowanego ze zużytych opon samochodowych
To nasza kolejna kompleksowa realizacja w branży recyklingowej!
 • Dwie hale o wymiarach 15×40 metrów.
 • Dostawa oraz montaż ścian oporowych z bloków betonowych z wykorzystaniem bloków typu ‘stopa słonia’ oraz bocznymi przyporami (pilastrami). Dzięki temu mury znacznie zyskały na sztywności, co podniosło również bezpieczeństwo użytkowania.
 • Zadaszenia spełniające wysokie wymagania pożarowe dzięki zastosowaniu systemu dachowego w klasie Broof(t1).
 • Szczyty przednie z półksiężycami z logo klienta, które jednocześnie zabezpieczają konstrukcję hali przed przypadkowymi uszkodzeniami oraz ograniczają niepożądane działania opadów atmosferycznych.
 • Tylnie ściany szczytowe wykonane z siatki przeciwwiatrowej zapewniają cyrkulację powietrza, zabezpieczając jednocześnie składowany materiał przed zamakaniem wskutek opadów atmosferycznych.
 • Wewnętrzny system rynnowy odprowadza wodę spomiędzy hal i zapewnia szczelność łączenia membran pokryciowych. Podkonstrukcja rynny zapewnia odpowiednią wytrzymałość również w sytuacji opadów oraz gromadzenia się śniegu.
 • Wszystkie zastosowane elementy konstrukcyjne zostały wykonane ze stali cynkowanej ogniowo.

Dodatkowo hale zostały doposażone przez inwestora w system instalacji tryskaczowej zgodnej z wymaganiami rzeczoznawcy ppoż.

Indywidualne podejście = projekt skrojony pod Twoje potrzeby!

Jako że dbamy o wysoką obsługę klienta i wsparcie w całym procesie inwestycji, udana realizacja już zaowocowała kolejnym zleceniem, tym razem będzie to hala 25x16m.

Zaciekawiła Cię idea hali tunelowej jako magazynu na surowce? Chcesz się dowiedzieć, jaki jest koszt takiej inwestycji? Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Szukasz ekonomicznego i szybkiego w realizacji magazynu?Skontaktuj się z nami!