Magazynowanie zrębków drzewnych

Oferowane przez firmę Arbena hale tunelowe doskonale sprawdzają się jako magazyn różnego rodzaju materiałów sypkich. Jednym z ciekawych zastosowań jest składowanie zrębków drzewnych. Taki obiekt magazynowy ma w swoim posiadaniu jedna z ciepłowni na Podlasiu. Wykorzystuje ona ten materiał opałowy w specjalnym piecu służącym do podgrzewania wody w okresie letnim.

Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe?Skontaktuj się z nami!
Magazyn na zrębki – charakterystyka obiektu

Hala w kolorze szaro-białym została posadowiona na specjalnie zbrojonych betonowych płytach drogowych o wymiarach 1,5 m x 3 m, łączonych dwuteownikiem HEB. Z jednej strony tunel został zamknięty szczytem pełnym z membrany PCV, natomiast od frontu zastosowano siatkę przeciwwietrzną. Na ściany został założony system klipsujący, czyli specjalne szyny zaciskowe utrzymujące fartuch membrany pokryciowej w odpowiednim miejscu

  • KlientCiepłownia z Podlasia
  • ZastosowanieMagazyn na zrębki drzewne
  • Model haliszer. 8 m, wys. 6,6 m z podmurówką, dł. 15 m
  • Kolor membranyszaro-biały
Szybka i ekonomiczna inwestycja

Pan Mirosław, który zajmował się inwestycją, zwrócił się do Firmy Arbena, gdyż zależało mu na szybkim zadaszeniu zrębków drzewnych. Cena też nie była dla niego bez znaczenia. Udało nam się spełnić oczekiwania naszego Klienta, zaś teraz – po niemal dwóch latach użytkowania – Inwestor jest bardzo zadowolony z hali namiotowej i planuje zakup drugiego tego typu obiektu, tym razem na składowanie koksu opałowego.

Interesuje Cię magazyn na zrębki lub inne materiały sypkie?

Skontaktuj się z nami!