Magazyny surowców wtórnych

Branża recyklingowa z chęcią korzysta z hal Shelterall wykorzystując je jako zadaszenie odpadów czy magazyn surowców wtórnych.
Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe dla branży recyklingowej?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Medien Partner Recykling zajmuje się odzyskiem surowców wtórnych. W zakres działań firmy wchodzą: skup papieru, makulatury, tektury, tworzyw sztucznych oraz selektywna zbiórka odpadów i recykling. Inwestor zakupił łącznie 6 hal o wymiarach: 10 m szerokości, 5,25 m długości oraz o wysokości w kalenicy równej 8 m ( 5 m tunel  + 3 m mur). Przęsła w halach rozstawiono co 0,75 m.

Zastosowane opcje

W opisywanej realizacji tył hal został zamknięty membraną pokryciową z atestem trudnopalności. Beżowa plandeka została dodatkowo zamocowana klipsem, a do odprowadzenia wody zastosowano system rynnowy. Solidność konstrukcji zapewniają prefabrykowane mury oporowe. Ich ogromną zaletą jest trwałość oraz wytrzymałość na warunki atmosferyczne i mechaniczne.

Warto wiedzieć

Magazynowanie i zadaszenie tego typu produktów ogranicza negatywny wpływ warunków atmosferycznych i podnosi jakość magazynowanych surowców. W przypadku braku zadaszenia deszcz lub śnieg niosą ze sobą ryzyko namakania i zawilgocenia produktów, a przez to ich ciężar wzrasta o około 20-30%, co utrudnia proces dalszej obróbki.

Opinia
Klient zadowolony był z tempa prac brygady montażowej oraz jakości produktu.

Po raz kolejny nasza praca zyskała uznanie. Dziękujemy!

Zainteresował Cię magazyn na surowce wtórne lub zadaszenie na odpady?Skontaktuj się z nami!