Obora w hali tunelowej ARBENA - po 4 latach użytkowania

Przewiń na dół, by zobaczyć jak wygląda obora w hali tunelowej po 4 latach użytkowania w jednym z gospodarstw rolnych w województwie mazowieckim!

Stara obora robi się za mała? Czas na nową?Skontaktuj się z naszą firmą!
wygrodzenia jourdain
wygrodzenia dla bydła Jourdain
Po 4 latach hala sprawuje się bez zarzutów!

Najistotniejszą rzeczą jaką chcemy przekazać w tym artykule to fakt, że:

Po 4 latach hala nadal sprawuje się bez zarzutów, jest funkcjonalna i bezpieczna w użytkowaniu, a zastosowane w niej opcje i dodatki ułatwiają pracę przy zwierzętach.

Panu Damianowi – właścicielowi niniejszej obory zaproponowaliśmy szereg opcji i udogodnień:

 • W hali zastosowano izolację, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego mikroklimatu wewnątrz obiektu jak i zapobiega skraplaniu się pary wodnej. Membrana pokryciowa posiada atest trudnopalności, co jest szczególnie istotne w przypadku zastosowania izolacji z wełny mineralnej.
 • W opcjach dodatkowych Klient zlecił również montaż szczytów z blachy z bramami przesuwnymi. Nad bramami zastosowano ponadto półksiężyce z siatek przeciwwiatrowych, które doskonale sprawdzają się niezależnie od pory roku, utrzymując odpowiednią wentylację.
 • Dzięki posadowieniu hali na wysokim 2m murku, mogliśmy stworzyć przejścia dla bydła do zewnętrznego okólnika. Ta opcja dała nam również przestrzeń użytkową aż na 7m wysokości!
 • Wewnątrz hali zamontowaliśmy wysokiej jakości wygrodzenia dla bydła marki Jourdain: przy stole paszowym zastosowaliśmy panel rury karkowej podwójnej – idealny dla bydła opasowego. Kojce o wymiarach 6x5m zostały stworzone z 4 i 5-rurowych wygrodzeń teleskopowych.
 • Przy 10-metrowej szerokości hali uzyskaliśmy szeroki na 4m stół paszowy, przez który swobodnie mogą przejeżdżać nawet większe maszyny.
 • Dla zwiększenia ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi zamontowaliśmy blachy ochronne wzdłuż wewnętrznych boków hali.
 • Zastosowanie haliObora
 • Wyposażeniewygrodzenia Jourdain
 • Model haliszer. 10 m, dł. 26 m, wys. 5 m + podmurówka 2 m
 • Kolor membranyszaro-biały
 • Opcjeblachy zabezpieczające + izolacja hali
 • Szczytyblacha + siatka przeciwwiatrowa, bramy przesuwne typu obora 3-częściowe
Co jeszcze warto wiedzieć?

Wszystkie konstrukcje naszych hal są wykonane ze stali ocynkowanej s420. Z kolei membrana pokryciowa wykonana z powlekanego PCV jest odporna na działanie promieniowania UV oraz inne czynniki atmosferyczne, a segmentowa budowa sprawia, że długość hal jest praktycznie nieograniczona, pozwala też na ich łatwą rozbudowę.

obora dla bydła w hali tunelowej
obora w hali tunelowej
Naszym celem jest zadowolony Klient

Zależy nam na jak najwyższej obsłudze klienta, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z Panem Damianem – właścicielem obory, który z chęcią pokazuje halę naszym potencjalnym nowym Klientom od prawie 4 lat!

Współpracę zaczęliśmy od przygotowania projektu budowlanego, przez prace budowlane, montaż hali, aż po posprzedażowe prace serwisowe.

bydło w hali tunelowej
obora w hali tunelowej
Obora w hali tunelowej

Coraz więcej hodowców decyduje się na to rozwiązanie. Hala tunelowa jako obora to nowoczesna i ekonomiczna opcja, która z powodzeniem zastępuje tradycyjne budynki inwentarskie. Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

obora w hali tunelowej
obora w hali tunelowej
Jesteś hodowcą bydła
i myślisz o podobnej inwestycji?
Skontaktuj się z naszą firmą!