Pojemny magazyn na baloty

Pan Rafał z województwa mazowieckiego już trzeci sezon wykorzystuje naszą halę jako magazyn na baloty, a także – gdy słomy jest mniej – z powodzeniem garażuje w niej maszyny.

W związku z tym, że obiekt jest bardzo dobrze widoczny z drogi, wiele osób zajeżdża do Pana Rafała w celu zobaczenia z bliska tego magazynu i zarazem garażu. Cieszymy się, że nasz Klient poleca innym rozwiązanie, z którego sam jest w pełni zadowolony.

Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe?Skontaktuj się z nami!
Magazyn na baloty – charakterystyka obiektu

Klient wybrał halę tunelową o szerokości 12 mwysokości w kalenicy 6,75 m i długości 34 m. Szczególnie chwali on fakt, że plandeka w wybranym przez niego modelu jest wkopywana w ziemię. Według niego jest to proste, a zarazem bardzo skuteczne rozwiązanie.

Membrana pokryciowa w opisywanej hali jest dwukolorowana zewnątrz szara, zaś w środku biała. Dzięki temu w magazynie jest jaśniej, zaś na zewnątrz obiekt dobrze wkomponowuje się w otoczenie.

  • KlientPan Rafał
  • ZastosowanieMagazyn na słomę
  • Model haliszer. 12 m, wys. 6,75, dł. 34 m
  • Kolor membranyszaro-biały
Zadowolony Klient, to stały Klient!

Warto dodać, że z Inwestorem co roku spotykamy się na targach rolniczych. Podczas tych spotkań zawsze z zadowoleniem mówi nam oraz zainteresowanym osobom, że hala w zupełności spełnia jego oczekiwania. Taki usatysfakcjonowany Klient to dla nas najlepsza reklama! Wiemy też, że pan Rafał rozważa zakup kolejnej hali tunelowej od firmy Arbena, gdyż zapotrzebowanie magazynowe i garażowe w jego gospodarstwie wciąż jest duże.

Potrzebny Ci magazyn na baloty lub garaż?

Skontaktuj się z nami!