Przedstawiamy Państwu kompleks czterech hal położonych w województwie zachodniopomorskim.

Inwestor, pan Antoine, pochodzi z Belgii, jednak już od wielu lat mieszka w Polsce. Kilka lat temu podczas modernizacji gospodarstwa zainteresował się halami tunelowymi, które tak dobrze spełniły swoje zadanie, że w tym roku do już istniejących 4 obiektów zamówił kolejny.
Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Przedstawione hale tunelowe służą jako obory dla krów mlecznych. Dla naszego Klienta jest to rozwiązanie najbardziej ekonomiczne i szybkie w realizacji. Nie bez znaczenia jest również jakość konstrukcji oraz membrany pokryciowej, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach hodowlanych. Przez te kilka lat Pan Antoine wyrobił sobie pozytywną opinię na temat naszego produktu. Halom niestraszne są wiatry, które w tamtym regionie są dość mocne. Tego typu obiekt hodowlany można postawić w ciągu jednego dnia, zaś jego cena jest nieporównywalnie mniejsza od kosztów tradycyjnej obory. Dzięki temu Hodowca mógł w krótkim czasie znacząco powiększyć swoje stado bydła mlecznego, co ma bezpośrednie przełożenie na ilość pozyskiwanego mleka.

Teraz Ty!

Potrzebujesz szybkiej i ekonomicznej obory dla bydła mlecznego? A może szukasz czegoś innego? W naszych halach hoduje się bydło mleczne i mięsne, kury, gęsi, kaczki, kozy, owce… Nasze tunele namiotowe doskonale sprawdzają się też jako magazyn na siano, słomę, zboże, drewno, materiały sypkie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca handlowy skontaktuje się z Tobą.