Tunelowy magazyn na palety

Drewniana paleta to jeden z najpopularniejszych produktów transportowych łańcucha przepływu towarów. Ten prosty produkt złożony najczęściej z 11 desek, kilku drewnianych klocków (wsporników) oraz gwoździ zapewnia stabilną i wytrzymałą konstrukcję nośną. To dzięki palecie możemy skutecznie ochronić towar przed uszkodzeniem oraz operować w bezpieczny sposób załadunkiem. Odpowiedni magazyn na palety sprawi, że dłużej będzie można korzystać z tych drewnianych platform.

Zainteresowały Cię nasze tunelowe hale magazynowe?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Pan Michał zakupił halę tunelową o wymiarach: 12 metrów szerokości, 30 metrów długości i wysokości w kalenicy równej 6,75 metra. Klient przeznaczył obiekt jako magazyn na palety. Halę tunelową posadowiono na betonie i przytwierdzono za pomocą specjalistycznych kotew HILTI. Membrana pokryciowa jest w kolorze zielono-białym i mocowana jest bezpośrednio do konstrukcji.

Wielkogabarytowe hale namiotowe Shelterall niewątpliwie stanowią pojemne magazyny na palety, worki typu big-bag, nawozy, kredę, sól oraz wiele innych produktów i surowców. Pojemność magazynu ustalana jest indywidualnie z Klientem. W zależności od szerokości hali oraz sposobu jej posadowienia: grunt, mur, bloki – wysokość w kalenicy odpowiednio wzrasta i gwarantuje użytkownikowi jeszcze większą przestrzeń magazynową. Dystrybuowane przez firmę ARBENA hale namiotowe dzięki swojej tunelowej konstrukcji są bardzo dobrze wentylowane, co jest dużym atutem w magazynach dla palet.

  • KlientPan Michał
  • InwestycjaMagazyn na palety
  • Model haliszer. 12 m, wys. 6,75 m, dł. 30 m
  • Kolor membranyzielono-biały
Wnętrze magazynu na palety w hali tunelowej od firmy Arbena
Hala tunelowa od firmy Arbena jako magazyn przemysłowy na palety
Odpowiednie magazynowanie palet to podstawa!

Brak zadaszenia palet powoduje ich nadmierną ekspozycję na słońce w miesiącach letnich, co przyspiesza proces wysuszania i pękania drewna. Z kolei w miesiącach zimowych niesie ze sobą ryzyko namakania i zawilgocenia. Ponadto, w magazynach w których jest ciepło i nieprzewiewnie palety mogą zostać pokryte pleśnią i grzybami, a to eliminuje je z dalszego procesu użytkowania.

Dlatego odpowiednie magazynowanie oraz stała kontrola stanu technicznego palet sprzyjają ich długoletniej eksploatacji. Magazyn na palety w hali łukowej Shelterall zapewnia optymalne warunki składowania, a brak słupów w środku hali pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń, jaka daje tunel.

Magazyn na palety w hali tunelowej
Magazyn na palety w hali tunelowej (2)
Magazyn na palety w hali tunelowej (3)
Interesuje Cię magazyn na palety lub inne materiały?
Skontaktuj się z nami!