Ustawny garaż dla maszyn

Pan Michał z województwa mazowieckiego zdecydował się na zakup hali tunelowej Shelterall, która w jego gospodarstwie pełni rolę garażu na maszyny. Od razu po postawieniu obiektu Inwestor zapełnił go po brzegi sprzętem rolniczym. Jak widać, na szerokości 10 m mieści się kilka sporych maszyn!

Potrzebujesz ustawnego garażu na swoje maszyny?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Tunel namiotowy został posadowiony bezpośrednio na gruncie za pomocą specjalnych kotew chwytakowych. Obydwa szczyty pozostały otwarte, by umożliwić swobodne ustawianie maszyn na całej długości i szerokości obiektu. Jak widać na załączonych zdjęciach, pan Michał na szerokości 10 m zmieścił kombajn ziemniaczany, rozrzutnik, przyczepę samozbierającą, siewnik oraz agregat! Klient jest bardzo zadowolony ze swojego garażu i już planuje zakup kolejnego tego typu obiektu, tym razem z przeznaczeniem na baloty.

  • KlientPan Michał
  • ZastosowanieGaraż dla maszyn
  • Model haliszer. 10 m, wys. 5, dł. 30 m
  • Kolor membranyzielono-biały
O maszyny trzeba dbać!

Jak widać, hale Shelterall umożliwiają garażowanie nawet wysokich maszyn na całej szerokości obiektu. Na powyższych zdjęciach zobaczymy dwie sieczkarnie jedna za drugą – przy samej ścianie. Klient w sezonie wykonuje tymi maszynami usługi i nie może pozwolić na to, by w kluczowych miesiącach sprzęt go zawodził. To dlatego zdecydował się na bezpieczną formę garażowania, która znacznie wydłuża żywotność sprzętów rolniczych.

Garaż dopasowany do Twoich wymagań

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz się dowiedzieć, jaki jest koszt takiego garażu? Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Szukasz ekonomicznego i szybkiego w realizacji garażu?Skontaktuj się z nami!