Wyposażenie obór
tylko z Jourdain

Realizacje firmy Arbena dedykowane hodowcom bydła dotyczą zarówno wyposażenia obór budowanych tradycyjną techniką, jak również obór zaimplementowanych w halach łukowych Shelterall. Niezależnie od rodzaju inwestycji wyposażenie obór w produkty wysokiej jakości, zapewniające komfort hodowcy i bezpieczeństwo zwierząt, to priorytet firmy Arbena.

Zainteresowało Cię nasze wyposażenie obór?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

W prezentowanym materiale redakcyjnym przedstawiamy realizację dla Klienta z okolic Czeskiego Cieszyna. Aby wyposażyć oborę, Inwestor zakupił wygrodzenia części legowiskowej marki Jourdain. Dzięki dwupoziomowej posadzce obora została zaaranżowana w taki sposób, aby głęboka ściółka znajdowała się w części najniższej i służyła do odpoczynku zwierząt, a wyższa część znajdowała się bliżej stołu paszowego. Wykorzystując opisane rozwiązanie bydło może korzystać ze stołu paszowego na niezmieniającej się przez rosnącą ściółkę stałej wysokości.

Inwestycją objęte zostały następujące produkty wyposażenia obór: drabiny paszowe SAFETY® IV, przegrody i bramki EX4 (czterorurowe) i EX5 (pięciorurowe) z systemem zamykania AUTOLOCK, okucia zaczepów SURLOCK® z podwójnym zabezpieczeniem rygla oraz dodatkowe komponenty.

  • KlientPan Petr
  • ZastosowanieWyposażenie obór
  • ProduktyDrabiny paszowe Safety IV, przegrody EX4 i EX5
  • AtutyUsprawnienie prac w oborze
wyposażenie obór Jourdain (2)
wyposażenie obór Jourdain (3)
wyposażenie obór Jourdain (4)
wyposażenie obór Jourdain (5)
Atuty wyposażenia obór firmy Jourdain

Produkty, w które zainwestował Hodowca, pozwalają na bezkolizyjną harmonizację prac, ponieważ opisywany system zamykania pozwala praktycznie w pojedynkę i w bardzo krótkim czasie zamknąć zwierzęta w jednej części obory, a w drugiej wybrać obornik.

Lider wyposażenia obór firma Jourdain, której Arbena jest dystrubutorem, to prężnie rozwijająca się marka, którą charakteryzują wysokiej jakości materiały, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne oraz długi okres użytkowania.

W przyszłości Klient planuje zakup kolejnych produktów wyposażenia obór marki Jourdain, w tym m.in. drabiny zatrzaskowe SAFETY® IV. Ponadto będzie on chciał umieścić w jednym z kojców porodowych stanowiska do inseminacji i cesarskiego cięcia, które również znajdują się w ofercie firmy Arbena.

wyposażenie obór Jourdain (6)
wyposażenie obór Jourdain (7)
Obora zaprojektowana zgodnie z Twoimi wymaganiami

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje wyposażenie obór od firmy Arbena? Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Bramka EX4 od Jourdain
Zaczep Surlock od firmy Jourdain
Ustawienie bramek EX4
Zainteresowały Cię drabiny paszowe Jourdain?
Skontaktuj się z nami!