Zabytkowe pojazdy w hali Shelterall

Przedsiębiorstwo „BYŚ” Wojciech Byśkiniewicz od 25 lat funkcjonuje na polskim rynku. Firma oferuje kompleksową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów od chwili ich zebrania u wytwórcy do poddania procesom odzysku, recyklingu i unieszkodliwiania.

Hala Shelterall spełnia tutaj funkcję garażu (a w przyszłości mini-muzeum) dla pięknie odrestaurowanych pojazdów z przeszłości z branży zagospodarowania odpadów: śmieciarek i beczkowozów.

Interesuje Cię lekka hala łukowa Shelterall?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Przedmiotem opisywanej inwestycji jest lekka hala łukowa Shelterall o wymiarach: 10 m szerokości, 25 m długości, o wysokości w kalenicy równej 6,60 m (wraz z murem z bloków betonowych) oraz przęsłami rozstawionymi co 1 m. Mur wykonany z prefabrykowanych bloków o łącznej wysokości 1,6 m został postawiony na betonowych płytach. Tunel został przymocowany do ścian z bloków. Oba szczyty hali zostały zamknięte bramą rozsuwaną wykonaną z blachy i poliwęglanu. Tunel Shelterall został wykorzystany jako garaż na zabytkowe samochody funkcyjne tj. śmieciarki i beczkowozy. Ze względu na wiek pojazdów oraz spore nakłady włożone w ich odrestaurowanie, Klient postanowił zabezpieczyć je przed działaniem czynników atmosferycznych. Odrestaurowane pojazdy są jednym z elementów promocyjnych przedsiębiorstwa “BYŚ” i wykorzystywane są na różnego rodzaju pokazach i targach.

  • Klient"Byś" Wojciech Byśkiniewicz
  • ZastosowanieGaraż na zabytkowe pojazdy
  • Model haliszer. 10 m, dł. 25 m, wys. 6,60 m z murem
  • Szczytyblacha + poliwęglan, z bramą rozsuwaną
Hale dla branży recyklingowej

W branży recyklingowej hale tunelowe Shelterall często wykorzystywane są również jako zadaszenie boksów na odpady bądź zadaszenie na magazyn surowców wtórnych. Szeroka gama modeli, możliwość montażu na ścianach z prefabrykowanych bloków betonowych oraz konkurencyjna cena sprawiają, że jest to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw z branży usuwania i zagospodarowania odpadów.

Garaż dopasowany do Twoich wymagań

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz się dowiedzieć, jaki jest koszt takiego garażu? A może szukasz zadaszenia boksów na odpady? Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Chcesz uzyskać wycenę hali Shelterall?Skontaktuj się z nami!