Zmiana na lepsze z Safety
od Jourdain

Arbena to nie tylko hale namiotowe Shelterall, ale również produkty wyposażenia obór. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szereg wysokiej jakości produktów francuskiej marki Jourdain, w tym zatrzaskowe drabiny paszowe Safety IV. Produkty wyposażenia budynków inwentarskich tej marki cechują bez wątpienia innowacyjność, dbałość o detal oraz szereg przemyślanych rozwiązań. Elementy marki Jourdain zapewniają komfort i bezpieczeństwo, które są bezsprzecznie najważniejszymi parametrami w hodowli zwierząt.

Interesują Cię produkty wyposażenia obór marki Jourdain?Skontaktuj się z nami!
Opis inwestycji

Pan Waldemar z województwa podlaskiego w istniejącej oborze zdecydował się na wymianę drabin skośnych polskiego producenta na drabiny zatrzaskowe marki Jourdain. Przedmiotem zamówienia były drabiny SAFETY IV o różnej długości, w tym  m.in. dla 2, 4, 5, 6 i 8 zwierząt z możliwością odpowiedniej regulacji szerokości otworu na łeb. Szeroka oferta firmy Arbena w tym zakresie umożliwiła precyzyjne zaprojektowanie obory zgodnie z potrzebami hodowcy. Klient zakupił również dodatkowe komponenty: obejmy, zaczepy oraz słupki. Podobnie jak w przypadku innych produktów wyposażenia obór marki Jourdain, drabina zatrzaskowa SAFETY IV to godny uwagi produkt. Niewątpliwie za jego wyborem przemawiają innowacyjne rozwiązania w konstrukcji oraz użycie wysokiej jakości materiału. Klientowi zależało na możliwie łatwym i bezpiecznym unieruchamianiu zwierząt podczas pobierania paszy, ponieważ część obory zasiedlają jałówki, które wymagają większej liczby zabiegów np. inseminacji oraz badań płodności.

  • KlientPan Waldemar
  • InwestycjaObora
  • Produktydrabiny zatrzaskowe Safety IV
  • Atutykomfort i bezpieczeństwo
Drabina Safety IV podczas montażu
Drabiny marki Jourdain cechuje bardzo wysoka jakość
Montaż ma znaczenie!

Drabiny zatrzaskowe SAFETY IV zostały częściowo zamontowane do istniejących słupków 2,5″ oraz do słupów konstrukcyjnych z dwuteownika. Skrajne przęsła drabin służą również do przepędzania bydła przez stół paszowy. Pozostała część drabin paszowych SAFETY IV została pochylona górą do przodu w celu zminimalizowania nacisku na kark zwierząt oraz lepszego pobrania paszy. Łączna długość zamontowanych przęseł to około 80 mb.

Zbliżenie na mocowanie drabiny
Obora dopasowana do Twoich wymagań

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz się dowiedzieć, jaki jest koszt drabin paszowych Safety lub innych elementów wyposażenia obór marki Jourdain? Zadzwoń do nas pod numer 573 000 848 lub wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszystkie pytania.

Interesują Cię produkty marki Jourdain?
Skontaktuj się z nami!