Całoroczna ujeżdżalnia w hali tunelowej

Całoroczna ujeżdżalnia w hali tunelowej

Całoroczna ujeżdżalnia w hali tunelowej

Stajnia Bogdanka to cudowne miejsce na terenie Pszczyny w województwie śląskim, gdzie dzieci i dorośli mogą spełnić swoje marzenia związane z jazdą konną. Pani Paulina, która trzyma pieczę nad całą stajnią, postanowiła zainwestować w całoroczną ujeżdżalnię dla koni, tak by zajęcia, które prowadzi, mogły odbywać się niezależnie od pogody. Właścicielce zależało, by jej podopieczni mogli mieć stały kontakt z końmi, co jest ważne szczególnie w przypadku hipoterapii prowadzonej na terenie ośrodka.

Dzięki tej całorocznej ujeżdżalni pani Paulina zyskała wielu stałych Klientów, a jej pasja i biznes prężnie się rozwijają. Swoim Klientom może zapewnić mnóstwo atrakcji przez cały rok!

Dzięki całorocznej ujeżdżalni dzieci mogą korzystać z zajęć przez cały rok!

Dzięki całorocznej ujeżdżalni dzieci mogą korzystać z zajęć przez cały rok!

Opis inwestycji

Całoroczna ujeżdżalnia dla koni ma 12 m szerokości i 30 m długości. Wysokość obiektu w kalenicy to 6,75 m. Tunel został zamknięty z obu stron szczytami z poliwęglanu, tak by do wnętrza hali wpadało jak najwięcej naturalnego światła. W szczytach znajdują się też bramy rozsuwane, co umożliwia swobodny wjazd do wnętrza obiektu.

Hala tunelowa doskonale spełnia funkcję ujeżdżalni

 

Całoroczna ujeżdżalnia to coś, czego potrzebujesz? Chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszych hal tunelowych? Zapraszamy do kontaktu! Wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie, bądź zadzwoń pod numer 177 877 877.

Zachęcamy również do korzystania z usług stajni Bogdanka w Pszczynie!