Garaż, warsztat i magazyn na zboże!

Garaż, warsztat i magazyn na zboże!

Garaż, warsztat i magazyn na zboże!

Przydałby się garaż…

Panu Rafałowi z województwa dolnośląskiego brakowało garażu na sprzęty i maszyny. Potrzebował również warsztatu, w którym mógłby dokonywać napraw sprzętu rolniczego. Potrzeba ta szczególnie mocno daje się we znaki podczas żniw. Wtedy dochodzi do różnych awarii i zachodzi konieczność schowania się pod dach na przykład podczas deszczu. Klient rozważał budowę tradycyjnego garażu. Okazało się jednak, że koszty tego typu inwestycji były nieporównywalnie wyższe niż postawienie oferowanej przez firmę Arbena hali tunelowej. Inwestor zdecydował się na zakup tunelu o szerokości 10 m i długości 30 m. W kalenicy model ten ma 5 m wysokości. Cieszy się on dużym zainteresowaniem, gdyż sprzęty można umieścić blisko ścian, co widać na poniższych zdjęciach. Dzięki temu nie ma strat powierzchni użytkowej.

…i magazyn na zboże!

Po postawieniu obiektu pan Rafał stwierdził, że hala przyda mu się również jako magazyn na zboże podczas żniw. Skoszoną pszenicę planuje wysypywać pod halę. Rozwiązanie to będzie szczególnie pomocne w sytuacji, gdy podczas koszenia pszenicy zaskoczy go deszcz: dotychczas naczepy z pszenicą trzeba było na czas opadów przykrywać plandekami, jednak wiatr towarzyszący deszczowi często zrywał tego typu zabezpieczenia. W tym roku nie będzie już tego problemu. Hala zabezpieczy plony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zaś gospodarz będzie mógł w spokoju zająć się pracą.

Rozwój gospodarstwa za rozsądną cenę

Jak Państwo widzą, wielofunkcyjność naszych hal namiotowych sprawia, że nawet już po zamknięciu inwestycji Klienci znajdują nowe zastosowania, w których tego typu obiekty się sprawdzą. Cieszy nas fakt, że sprzedawane przez firmę Arbena hale ułatwiają naszym Klientom codzienną pracę i przyczyniają się do dużych oszczędności oraz do rozwoju ich gospodarstw.

Zainteresował cię ekonomiczny garaż dla maszyn? Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Przedstawią oni Państwu naszą gamę tuneli namiotowych oraz przygotują spersonalizowaną ofertę. Nasz numer telefonu to 177 877 877. Można również skorzystać z formularza kontaktowego, wtedy my odezwiemy się do Państwa.

Szukasz inspiracji? Więcej realizacji znajdziesz w zakładce Aktualności.