Magazyn na baloty w hali tunelowej

Magazyn na baloty w hali tunelowej

Magazyn na baloty w hali tunelowej

Dziś przedstawiamy Państwu magazyn na baloty w hali tunelowej, w sam raz na deszczowe dni. Hala tunelowa doskonale osłania przed deszczem, równocześnie zapewniając odpowiednią wentylację obiektu. Dzięki temu baloty są doskonałej jakości, co potwierdza wielu naszych Klientów.

Magazyn na baloty z dofinansowaniem

Właściciel przedstawionej na zdjęciach hali, pan Mirosław z województwa lubelskiego, magazynuje baloty w namiotowej hali tunelowej Shelterall już od ponad roku. Podczas spotkania z naszym przedstawicielem mówił, że jest bardzo zadowolony z takiego magazynu. Chwalił wygodę użytkowania oraz podkreślał, że jest to proste rozwiązanie na lata. Ponadto dziwił się, że rolnicy wnioskując o dofinansowania z programów unijnych nie dopisują do swoich wniosków naszych hal tunelowych, które klasyfikowane są jako magazyn paszowy na pasze objętościowe.

Charakterystyka obiektu

Wybrany przez pana Mirosława model hali ma 10 m szerokości oraz 21 m długości. Wysokość w kalenicy to 5 m. Hala posadowiona jest na gruncie. Konstrukcja nośna wykonana jest z ocynkowanej stali jakościowej o wysokiej granicy sprężystości oraz o owalnym profilu 90 mm. Klient wybrał zielony kolor membrany pokryciowej. Do wyboru w palecie standardowej są jeszcze kolory beżowy oraz szary, natomiast istnieje też możliwość zabarwienia plandeki na dowolny kolor z palety RAL za dodatkową opłatą.

Wykorzystanie pełnej kubatury obiektu

Klient cieszy się, że może wykorzystać pełną kubaturę hali tunelowej. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zmiennokomorowej prasy: na dół wstawia baloty o większej średnicy, zaś u góry mniejsze. Warto brać przykład z Pana Mirosława, by jak najlepiej skorzystać z pojemności tej łukowej wiaty na słomę i siano.

Na zdjęciu widać, że w kalenicy umieszczono baloty o mniejszej średnicy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię magazyn na baloty? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer +48 177 877 877. Zapraszamy do kontaktu!