Magazynowanie zrębków drzewnych

Magazynowanie zrębków drzewnych

Magazynowanie zrębków drzewnych

Jak Państwo już wiedzą, hale tunelowe Shelterall doskonale sprawdzają się jako magazyn różnego rodzaju materiałów. Jednym z ciekawych zastosowań jest magazynowanie zrębków drzewnych. Taki obiekt magazynowy ma w swoim posiadaniu jedna z ciepłowni na Podlasiu. Wykorzystuje ona ten materiał opałowy w specjalnym piecu służącym do podgrzewania wody w okresie letnim.

Magazynowanie zrębków drzewnych w hali tunelowej

Nasz Klient – ciepłownia z województwa podlaskiego – posiada halę magazynową w kolorze szarym. Została ona posadowiona na specjalnie zbrojonych betonowych płytach drogowych o wymiarach 1,5 m x 3 m, łączonych dwuteownikiem HEB. Sam tunel ma wysokość 3,60 m i 15 m długości, zaś łącznie z płytami obiekt w kalenicy ma 6,60 m wysokości. Z jednej strony tunel został zamknięty szczytem pełnym z plandeki, natomiast od frontu zastosowano siatkę przeciwwietrzną. Na ściany zostały założone tak zwane „klipsy”, czyli specjalne szyny zaciskowe utrzymujące membranę pokryciową na odpowiednim miejscu.

Szybkie zadaszenie w dobrej cenie

Pan Mirosław, który zajmował się inwestycją, zwrócił się do naszej firmy, gdyż zależało mu na szybkim zadaszeniu zrębków drzewnych. Cena też nie była dla niego bez znaczenia. Udało nam się spełnić oczekiwania Pana Mirosława, zaś teraz – po roku użytkowania – Klient jest bardzo zadowolony z hali namiotowej i planuje zakup drugiego tego typu obiektu, tym razem na składowanie koksu opałowego.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia opisywanej inwestycji.

Jeśli są Państwo zainteresowani halą wykorzystywaną na magazynowanie zrębków drzewnych lub jakichkolwiek innych materiałów, prosimy o kontakt pod numerem +48 177 877 877 lub o wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt.

Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na facebooku: https://facebook.com/arbenahale.