Pojemny magazyn na baloty

Pojemny magazyn na baloty

Pojemny magazyn na baloty

Pan Rafał z województwa mazowieckiego już trzeci sezon wykorzystuje naszą halę jako magazyn na baloty, a także – gdy słomy jest mniej – z powodzeniem garażuje w niej maszyny.

W związku z tym, że obiekt jest bardzo dobrze widoczny z drogi, wiele osób zajeżdża do Pana Rafała w celu zobaczenia z bliska tego magazynu i zarazem garażu. Cieszymy się, że nasz Klient poleca innym rozwiązanie, z którego sam jest w pełni zadowolony.

W naszych halach przestrzeń można optymalnie wykorzystać - maszyny ustawia się bardzo blisko ścian bocznych.

W naszych halach przestrzeń można optymalnie wykorzystać – maszyny ustawia się bardzo blisko ścian bocznych

Magazyn na baloty – charakterystyka obiektu

Klient wybrał halę tunelową o szerokości 12 m, wysokości w kalenicy 6,75 m i długości 34 m. Szczególnie chwali on fakt, że plandeka w wybranym przez niego modelu jest wkopywana w ziemię. Według niego jest to proste, a zarazem bardzo skuteczne rozwiązanie.

Membrana pokryciowa w opisywanej hali jest dwukolorowa: na zewnątrz szara, zaś w środku biała. Dzięki temu w magazynie jest jaśniej, zaś na zewnątrz obiekt dobrze wkomponowuje się w otoczenie.

Zadowolony Klient, to stały Klient!

Warto dodać, że z Inwestorem co roku spotykamy się na targach rolniczych. Podczas tych spotkań zawsze z zadowoleniem mówi nam oraz zainteresowanym osobom, że hala w zupełności spełnia jego oczekiwania. Taki usatysfakcjonowany Klient to dla nas najlepsza reklama! Wiemy też, że pan Rafał rozważa zakup kolejnej hali tunelowej od firmy Arbena, gdyż zapotrzebowanie magazynowe i garażowe w jego gospodarstwie wciąż jest duże.

Magazyn na baloty w hali Shelterall to inwestycja na lata!

Potrzebny Ci magazyn na baloty lub garaż? Zadzwoń!

Jeśli podobnie jak naszemu Klientowi zależy Ci na dobrej jakości magazynowanych balotów oraz bezpieczeństwie Twoich sprzętów i maszyn, zadzwoń do nas! Nasi doradcy handlowi odpowiedzą na wszystkie pytania, pokażą, gdzie w pobliżu znajdują się nasze hale, a także przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Mimo że pogoda jeszcze piękna, słoneczna i sucha, warto zawczasu pomyśleć o nadchodzącej jesiennej, deszczowej aurze.

Nasz numer to +48 177 877 877. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie. Wejdź w zakładkę Kontakt i zdecyduj się na funkcjonalny i trwały obiekt magazynowy od firmy Arbena.

Sprzęty ustawić można bardzo blisko ścian bocznych.

W magazynie na baloty od firmy Arbena cała kubatura obiektu jest wykorzystana!