Szybki magazyn na big bagi

Szybki magazyn na big bagi

Pani Jadwiga i Pan Stanisław prowadzą Punkt Sprzedaży Środków Ochrony Roślin w województwie lubuskim. W pewnym momencie rozwoju ich firmy zaistniała potrzeba powiększenia powierzchni magazynowej: potrzebny był im nowy magazyn na big bagi. Zdecydowali się na halę tunelową oferowaną przez Firmę Arbena, gdyż zależało im na szybkiej realizacji inwestycji. Arbena nie zawiodła oczekiwań Klientów – dokładnie tydzień po podpisaniu zamówienia odbył się montaż obiektu.

Opis inwestycji

Przedstawiony na zdjęciach tunel ma 10 metrów szerokości i 30 metrów długości. Wysokość w kalenicy to 5 m. Przy wyborze powierzchni magazynowej ważne jest również to, jak przedstawia się wysokość przy bokach obiektu o łukowym kształcie. W modelu o szerokości 10 m w odległości 0,5 metra od boków hali wysokość osiąga już 2,20 m. Dzięki temu, jak widać na załączonych fotografiach, big bagi można składować bardzo blisko ścian.

Po obu stronach tunelu w szczytach zamontowano duże bramy rozwierne, które umożliwiają nawet wysokim maszynom swobodny wjazd do wnętrza hali. Pan Stanisław był bardzo zadowolony z montażu oraz z faktu, że w tak krótkim czasie zyskał dodatkowe 300 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

Na zdjęciu magazyn na big bagi w hali tunelowej

Na zdjęciu magazyn na big bagi w hali tunelowej

 

Pan Stanisław jest zadowolony z wybranego rozwiązania magazynowego

Pan Stanisław jest zadowolony z wybranego rozwiązania magazynowego

Szeroka i wysoka brama umożliwia wjazd nawet wysokich maszyn

Szeroka i wysoka brama umożliwia wjazd nawet wysokich maszyn

Tunel namiotowy sprzedawany przez firmę Arbena to świetny magazyn na big bagi i nie tylko!

Zainteresował Cię przedstawiony magazyn na big bagi? A może potrzebujesz magazynu na zboże lub inne płody rolne, garażu dla maszyn, obory dla bydła… Zastosowań naszych hal tunelowych jest więcej, niż Ci się wydaje! Przejrzyj inne realizacje w dziale Aktualności lub skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zaprojektować obiekt dostosowany do Twoich potrzeb. Nie czekaj, zadzwoń już teraz pod numer 177 877 877. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy, który znajdziesz w zakładce Kontakt.