Ustawny garaż na sprzęty

Ustawny garaż na sprzęty

Ustawny garaż na sprzęty

Pan Andrzej z województwa lubelskiego zwrócił się do Firmy Arbena, gdyż był zainteresowany zakupem magazynu na baloty. Jak się okazuje, póki nie ma balotów, hala namiotowa doskonale spisuje się jako garaż na sprzęty i maszyny rolnicze. Klient wybrał halę tunelową Shelterall o szerokości 10 m, długości 30 m i wysokości w kalenicy 5 m. Murki oraz posadzkę Inwestor przygotował we własnym zakresie. Dzięki posadowieniu tunelu na murkach, obiekt ma aż 6 m wysokości w kalenicy, a przy ścianach bocznych można w niewielkiej odległości ustawić nawet wysokie maszyny.

Tunel Shelterall o szerokości 10 m i długości 30 m

Tunel Shelterall o szerokości 10 m i długości 30 m

Garaż większy, niż się wydaje

Jaka jest opinia naszego Klienta? Pan Andrzej był pozytywnie zaskoczony rozmiarem hali – w rzeczywistości jest większa, niż się spodziewał. Warto nadmienić, że garaż ten jest bardzo ustawny: sprzęty można parkować blisko ścian bocznych. Widać to na poniższych zdjęciach:

 

Dzięki dwukolorowej plandece wewnątrz hali jest jaśniej

Dzięki dwukolorowej membranie pokryciowej wewnątrz hali jest jaśniej

Dużym atutem sprzedawanych przez Firmę Arbena tuneli namiotowych jest fakt, że membrana pokryciowa naciągnięta na konstrukcję jest dwukolorowa: na zewnątrz zielona, zaś w środku biała. Efekt widać na poniższym zdjęciu – wewnątrz obiektu jest jasno. W ofercie posiadamy ponadto membrany szaro-białe oraz beżowe (przykładowa hala w kolorze beżowym – kliknij tutaj, w kolorze szaro-białym – zobacz tutaj).

Garaż zapewnia odpowiednie warunki przechowywania sprzętów

Garaż na sprzęty zapewnia odpowiednie warunki ich przechowywania

Kolejnym plusem oferowanych przez Firmę Arbena obiektów jest fakt, że można garażować sprzęty bardzo blisko ścian bocznych. Umożliwia to odpowiedni kształt konstrukcji łukowej. Kształt ten sprzyja również samoczynnemu zsuwaniu się pokrywy śnieżnej zimą.

Maszyny mogą stać blisko boków hali

Maszyny mogą stać blisko boków hali

 

Tunel posadowiony jest na murku o wysokości 1 metra

Tunel posadowiony jest na murku o wysokości około 1 metra

 

Hala ma być przeznaczona na baloty, jednak póki co pełni funkcję garażu

Hala ma być przeznaczona na baloty, jednak póki co pełni funkcję garażu

Chcesz taki garaż? Zadzwoń lub napisz do nas!

Warto zdecydować się na tunel namiotowy Shelterall. Może on pełnić różne funkcje – w zależności od potrzeb, które pojawią się w gospodarstwie. Zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego lub bezpośredni telefon na naszą infolinię: 177 877 877.