Targi Ekotech 2024

Za kilka dni Targi EKOTECH – wydarzenie branżowe, podczas którego prezentowane są rozwiązania dotyczące ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju i nowoczesnych technologii. Szeroki zakres wystawców, obejmujących przedsiębiorstwa zajmujące się odnawialnymi źródłami energii, technologią ekologiczną, recyklingiem, ochroną przyrody oraz ideą Smart City – przyciągają tłumnie zwiedzających z całej Polski i nie tyko.

Wydarzenie EKOTECH to także doskonała okazja do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów i kierunków rozwoju w dziedzinie ekologii i technologii. Event jest istotny zarówno dla rozwoju biznesu, jak i dla społeczności globalnej dążącej do stworzenia bardziej ekologicznej i zrównoważonej przyszłości.

Nasza firma również pojawi się na tym wydarzeniu i zaprezentuje Państwu szeroki zakres usług związanych z magazynowaniem, składowaniem, zadaszaniem i garażowaniem.

Hale tunelowe ARBENA – koniecznie odwiedź nasze stoisko!

Szczegóły dotyczące rejestracji i programu targów dostępne są na stronie Organizatora: Ekotech, autostrada – informacje dla zwiedzających ‹ Targi Kielce S.A.

Data: 10-11.04.2024r.

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

  • środa 09.00 – 17.00
  • czwartek 09.00 – 17.00

Miejsce: ul. Zakładowa 1, 25-671 Kielce

 

ARBENA  | Sektor F | Stoisko F-24

Jeśli interesuje Cię ekologia i technologie z nią związane, to warto być na targach EKOTECH. Tegoroczne wydarzenie to świetna okazja do poznania najnowszych rozwiązań, trendów i innowacji w dziedzinie ekologii i technologii.

Śledźcie nas na naszych kanałach: FB | YoutubeLinkedIn

W skrócie:

Lokalizacja targów: Targi Kielce ul. Zakładowa 1, 25-671 Kielce

Data: 10-11.04.2024r.

Stoisko ARBENA: Sektor F | Stoisko F-24

Arbena na Targach EkoTech