Targi FERMA już wkrótce!

Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz FERMA ŚWIŃ I DROBIU to specjalistyczne, największe w Polsce targi branżowe przeznaczone dla hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu. Jak co roku, na tym wyjątkowym wydarzeniu nie zabraknie również Firmy ARBENA, która zaprezentuje Państwu swoją bogatą i kompleksową ofertę.

Lokalizacja wystawy: Hala EXPO / MOSiR al. Politechniki 4, 93-590 Łódź. Stoisko firmy ARBENA znajdą Państwo pod numerem D13. Tu zaprezentujemy Państwu przede wszystkim nasze rozwiązania w zakresie zadaszania: hale tunelowe Shelterall, które doskonale pełnią zarówno funkcję magazynową, jak i hodowlaną. Z przyjemnością pochylimy się z Państwem nad projektem magazynu bądź obory. Dzięki współpracy z firmą Jourdain (wygrodzenia) oraz Promat (materace dla krów) możemy zaoferować Państwu kompleksową realizację inwestycji.

Na drugim stoisku – A29 – wraz z firmą JOURDAIN zaprezentujemy Państwu wysokiej jakości elementy wyposażenia budynków inwentarskich, najnowsze pomysły i rozwiązania tego cenionego na całym świecie producenta wygrodzeń dla bydła i nie tylko!

Będziemy do Państwa dyspozycji od piątku 14 lutego do niedzieli 16 lutego, w godzinach otwarcia wystawy, tj. w piątek i sobotę od 10:00 do 17:00, zaś w niedzielę – od 10:00 do 15:30. Pod zadaszeniem z hali tunelowej Shelterall z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i zaprezentujemy nasze produkty. Ze stojaka proszę koniecznie wziąć najnowszy numer naszego magazynu „Jasna strona magazynowania”. W nim prezentujemy między innymi kompleksowe wykonanie przez naszą firmę w pełni wyposażonego obiektu hodowlanego dla opasów.

Do targów pozostało już tylko:

Darmowe wejściówki!

Wstęp na wystawę jest płatny: bilet normalny kosztuje 20 zł, zaś ulgowy – 10 zł,
jednak firma ARBENA specjalnie dla swoich Klientów i fanów profilu na facebooku posiada darmowe wejściówki!

Dla pierwszych 20 osób, które polubią nasz profil na Facebooku oraz udostępnią na swoim profilu jeden z naszych artykułów, mamy jednorazowe wejściówki na Targi FERMA 2020. Wystarczy więc wykonać następujące kroki:

  1. Polubić nasz profil na facebooku: https://facebook.com/arbenahale/
  2. Udostępnić na swoim profilu jeden z opublikowanych przez nas wpisów
  3. W wiadomości prywatnej podać nam swoje dane adresowe oraz numer telefonu

Spiesz się, ilość zaproszeń ograniczona!