AGROTECH Kielce – darmowe wejściówki!

AGROTECH Kielce – darmowe wejściówki!

AGROTECH Kielce – darmowe wejściówki!

Już niebawem odbędą się jubileuszowe, 25. Targi AGROTECH Kielce. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w dniach 15-17 marca do obiektów wystawienniczych przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach. Będziemy do Państwa dyspozycji w godzinach od 10:00 do 17:00 w piątek oraz od 9:00 do 17:00 w sobotę i niedzielę. Nasz numer stoiska to H-142.

Agrotech Kielce - zapraszamy na nasze stoisko H-142

Jak co roku z wielką radością czekamy na to wydarzenie. Cieszymy się, że będziemy mogli w tych dniach spotkać naszych Klientów oraz poznać nowe osoby, którym opowiemy i pokażemy, czym się zajmujemy. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się nie tylko hale tunelowe w kilku rozmiarach, ale też szeroka gama elementów wyposażenia budynków inwentarskich. Niektóre z tych produktów będziemy mogli Państwu pokazać podczas zbliżających się Targów AGROTECH Kielce.

Wszyscy, którzy odwiedzą nasze stoisko, będą mogli otrzymać bezpłatnie wiosenny numer naszego katalogu „Jasna strona magazynowania”. W nim przedstawiamy kolejne ciekawe realizacje i zastosowania oferowanych przez nas hal. Dostępny jest już również najnowszy katalog wygrodzeń „KROWY I OPASY”.

To tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić nas na naszym stoisku nr 142 w hali H.

Darmowe wejściówki od firmy ARBENA!

Dla chętnych mamy do rozdania wejściówki na Targi AGROTECH Kielce: wystarczy polubić nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/arbenahale i napisać do nas wiadomość prywatną z adresem do wysyłki. Liczba darmowych zaproszeń ograniczona!

Do zobaczenia niebawem! Nie może Państwa zabraknąć na tej jubileuszowej odsłonie Targów!