Opolagra 2019 już wkrótce!

Opolagra 2019 już wkrótce!

Opolagra 2019 już wkrótce!

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na Targi Rolne Opolagra 2019. Odbędą się one jak co roku na lotnisku w Kamieniu Śląskim koło Opola w dniach 14-16 czerwca.

Będzie możliwość spotkać się we wnętrzu naszej hali o szerokości 12 m będącej podczas targów zarówno eksponatem, jak i zadaszeniem. Będzie można również zapoznać się z wygrodzeniami dla bydła firmy Jourdain. Jak zwykle z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, zaprezentujemy atuty naszych produktów oraz zaproponujemy atrakcyjne oferty. Wszystkich zainteresowanych zakupem, a także naszych obecnych Klientów, zapraszamy do spotkania w Kamieniu Śląskim.

Dla chętnych mamy specjalne zaproszenia zawierające kupon konkursowy (konkurs przeprowadzany jest przez organizatorów Opolagry). Aby je otrzymać, wystarczy polubić naszą stronę na facebooku, udostępnić jeden z naszych postów na swojej tablicy, a w wiadomości prywatnej podać adres do wysyłki zaproszeń. Aby przejść na naszą stronę na facebooku, kliknij tutaj: https://www.facebook.com/arbenahale

Więcej informacji na temat organizacji targów można znaleźć na stronie internetowej http://www.opolagra.pl/ lub na https://www.facebook.com/opolagra.

A oto jak nasze stoisko prezentowało się w zeszłym roku:

Opolagra 2019 już wkrótce - a tak nasze stoisko wyglądało na Targach Opolagra 2018

Opolagra 2019 już wkrótce – a tak nasze stoisko wyglądało na Targach Opolagra 2018

Nie może Cię zabraknąć na Targach Opolagra 2019!

Zobacz pozostałe Aktualności.