Sól, kruszywa i inne materiały sypkie

Sól drogowa, kruszywa oraz inne materiały sypkie często muszą być przechowywane w zadaszonym miejscu, z dala od wilgoci, aby nie ulec zniszczeniu. Z pomocą przychodzą tutaj hale tunelowe Shelterall, które idealnie wpisują się w potrzeby wszystkich tych, którzy szukają ekonomicznego i pewnego rozwiązania magazynowego.

Magazyn na sól drogową

Potrzebujesz magazynu na sól drogową? Hala namiotowa Shelterall idealnie wpisuje się w potrzeby firm komunalnych, które muszą składować sól drogową pod zadaszeniem, by deszcz i wilgoć nie miały do niej dostępu. W hali namiotowej można magazynować sól drogową zarówno w bigbagach, jak i luzem. To idealne zadaszenie dla soli, a zarazem ekonomiczne rozwiązanie dla tych, którzy zajmują się utrzymaniem dróg i chodników. Wiemy o tym, że sól drogowa musi być nie tylko bezpiecznie magazynowana, ale również dostęp do niej musi być możliwie jak najprostszy – nasze hale łukowe bardzo dobrze spełniają zarówno pierwsze (magazynowanie soli), jak i drugie (łatwy dostęp do hali) wymaganie!

Magazyn na piasek

Potrzebujesz magazynu na piasek? W tej sytuacji idealnie sprawdzi się hala tunelowa, która może być wykorzystana między innymi na zadaszenie piasku dla asfaltowni. Takie zadaszone boksy na piasek (zasieki na piasek) to bardzo dobre i ekonomiczne rozwiązanie!

Magazyn na kruszywa i inne materiały sypkie

Szukasz magazynu na kruszywa lub inne materiały sypkie? Tutaj również z pomocą przychodzą hale namiotowe Shelterall. Zadaszona powierzchnia hali świetnie sprawdza się w roli magazynu. Możliwość posadowienia hali na blokach betonowych dodatkowo zwiększa kubaturę magazynowania. Sól drogowa, piasek i inne kruszywa oraz materiały sypkie będą bezpieczne pod halą Shelterall, a w Twoim budżecie zostaną jeszcze środki na inne inwestycje!

Nasi doradcy handlowi z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pomogą stworzyć ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość (wymagana)

Kod pocztowy (wymagane)

Adres email

Treść wiadomości