Ciekawą i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych budynków hodowlanych są hale do hodowli bydła. Dzięki odpowiedniej wentylacji nasze hale łukowe doskonale sprawdzają się w hodowli zwierząt, między innymi jako obora dla bydła mięsnego lub jako obora dla bydła mlecznego.

Wysoka jakość wykonania oraz solidna konstrukcja sprawiają, że na nasze hale dla opasów decyduje się wielu hodowców bydła mięsnego. Wykorzystuje się je również jako hale dla byków oraz hale do krów mlecznych.

Wewnątrz obory dla bydła mięsnego lub mlecznego można umieścić odpowiednie wygrodzenia dla bydła. Dodatkowy komfort można zapewnić zwierzętom poprzez wykonanie w hali dla bydła izolacji z wełny mineralnej. Istnieje też możliwość umieszczenia wewnątrz obory dla bydła blachy osłonowej, która ma na celu ochronę poszycia hali przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Niewątpliwym atutem naszej hali do hodowli bydła jest jej dowolna długość – ograniczona wyłącznie długością działki hodowcy. Nasi klienci zwracają uwagę na szybki montaż, na którym często bardzo im zależy, a którego nie da się zrealizować decydując się na tradycyjną oborę dla bydła mlecznego czy też mięsnego. Jeśli dodamy do tego fakt, że hale dla byków charakteryzuje atrakcyjna cena, trudno się dziwić, że tak wielu klientów zaufało właśnie naszej Marce!

Skontaktuj się w sprawie hal dla bydła!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość (wymagana)

Kod pocztowy (wymagane)

Adres email

Treść wiadomości