Hodowla kaczek i gęsiHodowla kaczek i gęsi wymaga odpowiedniego obiektu do hodowli tych zwierząt. Ciekawą i atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych budynków hodowlanych jest hala dla kaczek i gęsi typu namiotowego. Przy zastosowaniu odpowiedniej wentylacji nasza wiata dla kaczek czy też wiata dla gęsi doskonale sprawdza się w hodowli tych zwierząt.

Zwłaszcza w przypadku drobiu zaleca się wykonanie w hali dodatkowej izolacji, która zwiększy komfort zwierząt, warto też zastanowić się nad blachą osłonową, która ochroni poszycie hali przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Sama hala to bardzo solidna konstrukcja, wykonana z profili OV90 ze stali ocynkowanej o wysokiej granicy sprężystości, które są dwa razy bardziej wytrzymałe niż rura φ60 ze zwykłej stali. Pokrycie – plandeka o gramaturze  630g na metr kwadratowy, dostępna w trzech kolorach,  ma 10-cioletnią gwarancję.

Hodowla kaczek i gęsi jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dzięki temu, że do wyboru jest dowolna długość hali oraz kilka szerokości, można idealnie dopasować rozmiar obiektu do potrzeb danego hodowcy. Nasi handlowcy pomogą Państwu spersonalizować projekt wiaty dla gęsi lub kaczek, zaś szybka realizacja zlecenia sprawi, że w przeciągu kilku tygodni będą Państwo dysponowali trwałą halą dla gęsi i kaczek w atrakcyjnej cenie!

Napisz do nas sprawie hal dla rolnictwa!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość (wymagana)

Kod pocztowy (wymagane)

Adres email

Treść wiadomości