Hodowla kóz i owiec

Hodowla kóz i owiec jest o wiele łatwiejsza i wydajniejsza, gdy dysponujemy odpowiednim obiektem do hodowli tych zwierząt. Ciekawą i atrakcyjną cenowo alternatywą dla tradycyjnych budynków hodowlanych jest solidna wiata dla owiec i kóz w formie hali namiotowej. Dzięki odpowiedniej wentylacji nasze hale łukowe doskonale sprawdzają się w hodowli zwierząt!

Potrzebujesz ekonomicznej owczarni? Nasza wiata dla owiec i kóz świetnie spełni to zadanie! Hala namiotowa Shelterall to rozwiązanie w dobrej cenie i, co najważniejsze, zgodne z normą budowlaną nawet dla stref śniegowych o wysokich obciążeniach. Idealnie nadaje się do hodowli kóz i owiec.

Dodatkowy komfort można zapewnić zwierzętom poprzez wykonanie w hali izolacji z wełny mineralnej. Istnieje też możliwość umieszczenia wewnątrz hali blachy osłonowej, która ma na celu ochronę poszycia hali przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Sama hala to bardzo trwała konstrukcja, wykonana z profili OV90 ze stali ocynkowanej o wysokiej granicy sprężystości, które są dwa razy bardziej wytrzymałe niż rura φ60 ze zwykłej stali. Pokrycie – plandeka o gramaturze  630 g na metr kwadratowy, dostępna w trzech kolorach,  ma 10-cioletnią gwarancję. Więcej na temat technologii, w jakiej tworzone są nasze hale do hodowli kóz i owiec znajdą Państwo w zakładce O firmie.

Hodowla kóz i owiec jeszcze nigdy nie była tak prosta! Dzięki temu, że do wyboru jest hala o dowolnej długości oraz o kilku możliwych szerokościach, można idealnie dopasować rozmiar obiektu do potrzeb danego hodowcy. Nasi handlowcy pomogą Państwu spersonalizować projekt wiaty dla owiec i kóz, zaś ekspresowa realizacja zlecenia i szybki montaż sprawi, że w przeciągu kilku tygodni będą Państwo dysponowali trwałą halą dla owiec i kóz. Wysoka jakość i dobra cena tej wiaty dla owiec i kóz zadziwią nie tylko Państwa, ale i odwiedzających Państwa znajomych!

Skontaktuj się w sprawie hali dla owiec i kóz!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość (wymagana)

Kod pocztowy (wymagane)

Adres email

Treść wiadomości