Magazyn na zboże

Hale magazynowe na zboże

Hale Shelterall są często wykorzystywane jako magazyn na zboże oraz inne płody rolne zamiast tradycyjnych silosów zbożowych, głównie ze względu na dobre warunki, jakie zapewniane są zbożu przechowywanemu w ich wnętrzu. Połączenie odpowiedniego zadaszenia oraz właściwej wentylacji daje optymalne warunki do przechowywania płodów rolnych – zboże składowane na płasko, tak jak ma to miejsce w hali łukowej, lepiej się wentyluje.

Dodatkowym atutem płaskiej powierzchni jest fakt, że dzięki niej nasze hale magazynowe na zboże są szybkie w montażu i o wiele łatwiejsze w obsłudze niż tradycyjny silos zbożowy, gdyż w silosie zbożowym płody rolne usypywane są pionowo w górę. Dowolna długość hali magazynowej sprawia, że obiekt można dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Państwu w wybraniu projektu, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Hale Shelterall nadają się na każde podłoże, co jest ich niezaprzeczalnym atutem. Ponadto, takie magazyny na zboże są niezwykle wytrzymałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Sama hala to bardzo solidna konstrukcja wykonana z profili OV90 ze stali ocynkowanej o wysokiej granicy sprężystości, które są dwa razy bardziej wytrzymałe niż rura φ60 ze zwykłej stali. Pokrycie – plandeka o gramaturze  630 g na metr kwadratowy, dostępna w trzech kolorach,  ma 10-cioletnią gwarancję. Wysoka jakość produktu w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że oferujemy najlepsze hale na rynku! Więcej na temat technologii, w jakiej tworzone są nasze hale magazynowe, znajdą Państwo w zakładce O firmie.

Nasi klienci są bardzo zadowoleni z takiej alternatywy dla silosu zbożowego. Warto zainwestować w nasz magazyn na zboże, by nie zmarnować plonów!

Skontaktuj się w sprawie hal magazynowych na zboże!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość (wymagana)

Kod pocztowy (wymagane)

Adres email

Treść wiadomości