Sprzedawane przez firmę Arbena Bis hale na baloty odpowiadają na zapotrzebowania rolników dotyczące magazynowania balotów słomy i siana z zachowaniem ich wysokiej jakości. Nasi klienci najczęściej wybierają magazyn na słomę i siano o szerokości 10 m lub 12 m.

Jak wiadomo, aby słoma i siano były dobrej jakości, konieczne jest ich przechowywanie z dala od wilgoci. Jeśli tego zaniedbamy, pojawi się grzyb, pleśń i drobnoustroje, które mogą powodować choroby zwierząt. Przykrywanie folią balotów słomy rzadko zdaje egzamin, gdyż nie jest ona wystarczająco trwała i łatwo ulega uszkodzeniom pod wpływem warunków atmosferycznych, co sprawia, że trudno zapewnić słomie odpowiednią ochronę. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest hala na słomę, której solidna konstrukcja zapewnia bezpieczną przestrzeń magazynową, przy zachowaniu odpowiednich warunków potrzebnych do przechowywania słomy. Hala na siano, o której piszemy, to naprawdę trwały magazyn. To inwestycja, która się opłaca!

Zastosowanie namiotu magazynowego Shelterall jako wygodny, bezpieczny i pojemny magazyn na słomę i siano zdaje egzamin w każdych warunkach i zapewnia ich wysoką jakość. To dlatego nasze hale na bale cieszą się tak dużą popularnością: pełnią funkcję niezawodnej wiaty rolniczej, którą często można postawić bez pozwolenia na budowę! Szybki montaż naszej hali na słomę i siano to jej niezaprzeczalny atut. Jeśli dodamy do tego fakt, że halę na baloty można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie, to już zrozumieją Państwo, dlaczego tak wielu klientów wybrało naszą firmę do realizacji swojego magazynu. Przykładowe realizacje hal na baloty wraz ze zdjęciami i opisem znajdą Państwo tutaj.

Napisz do nas w sprawie hal na baloty!

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość (wymagana)

Kod pocztowy (wymagane)

Adres email

Treść wiadomości