Kruszywa

Wytrzymałe zadaszenia kruszyw o optymalnej konstrukcji

Zadaszenie kruszyw

Hale tunelowe od firmy Arbena często wykorzystywane są jako wytrzymałe zadaszenie kruszyw, magazyn destruktu asfaltowego, zadaszenie zasieków albo zadaszenie placów składowych. Optymalna konstrukcja umożliwia swobodny rozładunek samochodów ciężarowych i naczep. Ponadto, duża kubatura obiektu oraz kompatybilność z blokami betonowymi lego sprawiają, że tunele Shelterall to doskonałe magazyny soli oraz wytrzymałe magazyny piasku. Co istotne, nasze produkty charakteryzuje solidna konstrukcja odporna na ciężkie warunki, wykonana z profili owalnych ze stali ocynkowanej o wysokiej granicy sprężystości. W ofercie posiadamy modele o szerokości od 8 do 25 m, o wysokości do 15 m przy posadowieniu na ścianach. Firma Arbena zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji obejmujących bezpieczne i ekonomiczne magazyny kruszyw.

W przypadku składowania materiałów sypkich zastosowanie tunelu magazynowego Shelterall bez wątpienia zwiększy wydajność producyjną poprzez:
– obniżenie poziomu wilgotności składowanych kruszyw,
– usunięcie ryzyka związanego z wymieszaniem różnych frakcji,
– lepszą rotację zapasów magazynowych.
Ponadto poziom zapylenia w miejscu produkcji zostanie znacząco ograniczony.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami naszych magazynów kruszyw w halach Shelterall. Kliknij na wybrane zdjęcie, by dowiedzieć się więcej na temat przedstawionej inwestycji.

Opowiedz nam o swoim projekcie. Zrealizujemy go!

Zadaszenie kruszyw to nie to, czego potrzebujesz?

To dobry czas na inwestycje!
Wybierz najwygodniejszy sposób kontaktu z Nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Jeśli tak Państwu wygodniej, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego – odezwiemy się do Państwa w najbliższym dniu roboczym.

Siedziba firmy

40-524 Katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 169

Spotkanie w siedzibie możliwe po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Adres e-mail

kontakt@arbena.pl

Numer telefonu

    Chcesz dowiedzieć się więcej?


    Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności