O firmie

ARBENA - LICZY SIĘ CZŁOWIEK

ARBENA to rodzinna Firma, w której wartości takie jak uczciwość, słowność i solidność są dla nas fundamentem. Ważny jest Człowiek – zarówno Klient, jak i Pracownik. Tworzymy rodzinną atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu relacji i cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Klienci.

Poznaj nas!
Co wyróżnia Firmę ARBENA?
01.Najwyższa jakość

Produkty, które oferujemy naszym Klientom, są najwyższej jakości. Nigdy nie sprzedalibyśmy Państwu asortymentu, w którego jakość byśmy wątpili.

02.Uczciwość

To jedna z fundamentalnych wartości, na których opieramy współpracę zarówno wewnątrz Firmy, pomiędzy pracownikami, jak i w relacjach z Klientem.

03.Słowność

Ustalenia z Klientem traktujemy priorytetowo. Nie obiecujemy cudów, ale gdy już coś obiecamy – dotrzymujemy słowa.

04.Dokładność

W naszym fachu dokładność jest bardzo ważna. Zarówno na etapie podpisywania zamówienia, jak i później, podczas montażu. Precyzyjni pracownicy to nasza duma!

985
Zrealizowanych projektów
270000m2
zadaszonej powiechrzni
95/100
średnia ocena z ankiety satysfakcji Klienta
72800minut
rozmów miesięcznie
01
Hale tunelowe dla rolnictwa

Pojemny magazyn na baloty, ustawny garaż dla maszyn, szybki magazyn na zboże, tania obora dla bydła, ekonomiczny kurnik, ujeżdżalnia dla koni – to tylko niektóre z zastosowań naszych hal w branży rolniczej.

02
Wyposażenie budynków inwentarskich

Jako jedyny w Polsce dystrybutor znanych i cenionych na całym świecie wygrodzeń firmy Jourdain oraz komfortowych materacy dla krów firmy Promat możemy Państwu zaoferować kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich, a także realizację obory „pod klucz”.

03
Magazyny przemysłowe

Odpowiadając na potrzeby branży przemysłowej oferujemy szybkie w realizacji  magazyny dla firm recyklingowych, komunalnych, budowlanych. Hale montujemy na blokach betonowych, kontenerach morskich, ale też bezpośrednio do gruntu.

O firmie Arbena
Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów.
Spersonalizowaną ofertę przygotowujemy w oparciu o ich wymagania.
Nasze rozwiązania pomagają im rozwinąć skrzydła.
I to nas cieszy!
Ukończone projekty
Nie chodzi tylko o to, by sprzedać.

Trzeba Klientowi towarzyszyć w całym procesie: od zamówienia, poprzez dostawę i montaż, aż do obsługi posprzedażowej. Tylko w ten sposób możemy mieć pewność, że współpraca przebiega pomyślnie, a Klient jest zadowolony.

Bartłomiej Benisz

Prezes Zarządu

Opowiedz nam o swoim projekcie.
Zrealizujemy go!
Skontaktuj się z nami