Przemysł

Uniwersalne hale tunelowe dla zastosowań przemysłowych

Hale dla przemysłu

Uniwersalne hale tunelowe Shelterall to lekkie, modułowe i szybkie w montażu konstrukcje z wysokogatunkowej stali ocynkowanej, pokryte wytrzymałą membraną. Hale namiotowe dla przemysłu od firmy Arbena często wykorzystywane są jako garaż dla maszyn, zadaszenie sprzętów lub instalacji, a także jako niewymagające fundamentowania magazyny tunelowe i miejsca paletowe. Nasze magazyny przemysłowe mogą być mocowane bezpośrednio do gruntu, asfaltu i betonu, można je też posadowić na ścianach z bloków betonowych, a nawet na kontenerach morskich. Produkty Shelterall są zgodne z polskimi i europejskimi normami budowlanymi, tzw. Eurokodami. W ofercie posiadamy również wiele opcji wykończenia szczytów: istnieje możliwość całkowitego zamknięcia, a także wykonania bram unoszonych, rozwiernych, przesuwnych. Podsumowując, nasze ekonomiczne hale tunelowe wychodzą naprzeciw potrzebom profesjonalistów z branży przemysłowej, budowlanej i komunalnej w zakresie magazynowania i zadaszania.

W ofercie posiadamy tunele o szerokości od 8 m do 25 m, zaś długość hali można dobrać niemal dowolnie, w zależności od potrzeb. Bezsprzecznie dużym atutem hal tunelowych od firmy Arbena jest fakt, że istniejący już obiekt można w dowolnym momencie przedłużyć bądź – w razie potrzeby – przenieść.

Poniżej przedstawiamy nasze hale dla przemysłu – zachęcamy do zapoznania się z opisami realizacji dla branży przemysłowej. Kliknij na wybrane zdjęcie, by dowiedzieć się więcej na temat przedstawionej inwestycji.

Opowiedz nam o swoim projekcie. Zrealizujemy go!

Hale dla przemysłu to nie to, czego szukasz?

To dobry czas na inwestycje!
Wybierz najwygodniejszy sposób kontaktu z Nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Jeśli tak Państwu wygodniej, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego – odezwiemy się do Państwa w najbliższym dniu roboczym.

Siedziba firmy

40-524 Katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 169

Spotkanie w siedzibie możliwe po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Adres e-mail

kontakt@arbena.pl

Numer telefonu

    Chcesz dowiedzieć się więcej?


    Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności