Recykling

Trwałe i funkcjonalne zadaszenie boksów z odpadami

Magazyny dla branży recyklingowej

Nasze magazyny dla branży recyklingowej sprawdzają się jako zadaszenie odpadów belowanych, zadaszenie odpadów luzem czy zadaszenie odpadów komunalnych. Warto wybrać zadaszenie boksów z odpadami oferowane przez firmę Arbena, gdyż jest to solidne i funkcjonalne rozwiązanie. Ponadto, hale tunelowe Shelterall wykorzystywane są jako magazyny surowców wtórnych w zakładach zagospodarowania odpadów.

Tunel Shelterall to ekonomiczne i trwałe rozwiązanie stanowiące ciekawą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Zadaszenia odpadów oferowane przez firmę Arbena są modułowe, nie wymagają fundamentów i mogą być demontowane. Ich posadowienie na mobilnych ścianach umożliwia zastosowanie obiektu w różnych konfiguracjach, co zapewnia dużą elastyczność. Co ważne, łukowy kształt konstrukcji ułatwia pracę maszyn wewnątrz magazynu.

Hale łukowe od firmy Arbena charakteryzuje zgodność z normami, trwałość konstrukcji, odporność na obciążenia śniegowe i wiatrowe. Szkielet nośny wykonany ze stali ocynkowanej spełnia polskie i europejskie normy budowlane (Eurokody). Projekt koncepcyjny tej konstrukcji oraz jej produkcja uzyskały dopuszczenie SOCOTEC. Membrana pokryciowa z atestem trudnopalności jest objęta 10-letnią gwarancją. Dodatkowo te lekkie modułowe konstrukcje są kompatybilne z blokami betonowymi lego. Podsumowując, hale łukowe pełniące funkcję zadaszenia odpadów to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów z branży recyklingowej.

Potrzebne Ci zadaszenie boksów z odpadami? Arbena przygotuje dla Ciebie pełną dokumentację techniczno-budowlaną, a także przeprowadzi Cię przez cały proces inwestycyjny. Z firmą Arbena nie musisz się o nic martwić – otrzymasz gotowy magazyn dla branży recyklingowej zrealizowany „pod klucz”.

Opowiedz nam o swoim projekcie. Zrealizujemy go!

To dobry czas na inwestycje!
Wybierz najwygodniejszy sposób kontaktu z Nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Jeśli tak Państwu wygodniej, zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego – odezwiemy się do Państwa w najbliższym dniu roboczym.

Siedziba firmy

40-524 Katowice, ul. Tadeusza Kościuszki 169

Spotkanie w siedzibie możliwe po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Adres e-mail

kontakt@arbena.pl

Numer telefonu

    Chcesz dowiedzieć się więcej?


    Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności