Profesjonalny kacznik
za rozsądną cenę
- nowa odsłona!

Pan Marcin Damecki jest dużym producentem drobiu z okolic Radomia. Skontaktował się z firmą Arbena na początku lutego 2019 roku, gdyż chciał porównać cenę tradycyjnego kacznika z tunelem namiotowym pełniącym taką samą funkcję. Nasze rozwiązanie okazało się zarówno szybkie w montażu, jak i atrakcyjne cenowo. Inwestor zdecydował się więc na dwa tunele o długości 58,5 m. Wewnątrz, wzdłuż boków hal, zamontowane zostały blachy osłonowe, które chronią membranę pokryciową przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nowe obiekty użytkowane jako kacznik zostały również wyposażone w oprzyrządowanie niezbędne do chowu kaczek. Jak potwierdza zadowolony Klient, hale doskonale spełniają swoją funkcję: w dwóch tunelach, w cyklach 6-tygodniowych, hodowanych jest około 40 tysięcy sztuk drobiu. Produkcja jest regularnie przekazywana do firmy Cedrob, z którą Pan Marcin z powodzeniem współpracuje od kilku lat.

  • Pan Marcin Damecki
  • Hodowla kaczek
  • 10 m
  • 58,5 m
  • zielono-biały
  • 40 tysięcy sztuk

Zainteresowały Cię nasze hale tunelowe?

Skontaktuj się z nami!

Dwa lata po zrealizowaniu kacznika

Inwestycja w lekkie hale tunelowe pełniące rolę kacznika to strzał w dziesiątkę. Na załączonych poniżej zdjęciach prezentujemy dwuletnie kaczniki w halach tunelowych. Szkielet konstrukcji i membrana pokryciowa są w stanie idealnym. To kolejny dowód na to, że konstrukcja, membrana, wielkość hali oraz modułowość pozwalają na pełną organizację profesjonalnych kaczników, które pomimo upływu czasu nie tracą na jakości.

Kacznik dla kaczek w hali tunelowej poza ekonomiką rozwiązania daje także możliwość rozbudowy i przenoszenia hali tam, gdzie jest aktualne zapotrzebowanie. Bardzo często jest to kluczowy argument w przypadku rozwoju hodowli na większą skalę. Kaczki osiągają najlepsze wyniki produkcyjne przy odpowiednich warunkach utrzymania. Dlatego duże gabaryty hali pozwalają na zapewnienie długich wybiegów dla zwierząt. Utrzymanie ptaków w gospodarstwie jest bardzo popularne. Kaczki należą do najmniej wybrednych zwierząt, są odporne i łatwe w pielęgnacji, pod warunkiem że zapewnimy im odpowiednio przygotowany kacznik.

Kaczki w hali tunelowej Arbena wykorzystanej jako kacznik
Kacznik dla kaczek w hali tunelowej po dwóch latach użytkowania
Dwie zielone hale tunelowe Shelterall jako kacznik
Wnętrze dwuletniego kacznika w hali tunelowej

Chcesz zainwestować w profesjonalny kacznik od firmy Arbena?

Skontaktuj się z nami!